Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jövőhéten kapok egy Luxpuppot...

Jövőhéten kapok egy Luxpuppot már nagyon várom, mik a tapasztalaitok? Mit gondoltok róla? MIlyen nevet adjak neki?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 20:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Mélyentisztelt moderátorok, hova lett a válaszom? Úgy vélem, nem sértegettem senkit, a kérdésre válaszoltam - az, hogy valakinek nem tetszett, sorry, de nem az én bűnöm. Gyorsan olvassak el most is mindent, mert az összes válasz pont az ellenkezője annak, amit a kérdező hallani akar, ezért törölve lesz, vagy mégis mik az új moderációs alapelvek?
2011. okt. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%
Vagy legalább egy emailt írjatok már, hogy "Kedves XY, ezt a hozzászólásodat töröltük, ezért és ezért; ha szeretnéd, hogy a válaszod mégis eljusson a kérdezőig, akkor kérünk, fogalmazd át így és így, köszönettel, Nagy Béla moderátor". Nem egy nagy meló, de jelezné, hogy nem agyatlanul törölgettek, és továbbra is azt szeretnétek, hogy megosszam értékes gondolataimat azokkal, akiknek szükségük van rá, vagy ilyesmi.
2011. okt. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Akiteki ***** válasza:
89%
Mondjátok meg nekem, szegény tudatlannak, mi a görcs az a luxpúp?
2011. okt. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint a teacup. :)
2011. okt. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Akiteki ***** válasza:
87%
Köszi ZOL! Sokat segítettél. :))))
2011. okt. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
87%
luxPÚP? :D
2011. okt. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
78%
Nanokutya. Fel lehet fűzni a kulcstartóra
2011. okt. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!