Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinál így a kutyánk?

Miért csinál így a kutyánk?

Figyelt kérdés

Üdv!


Van egy 11 hetes kis kutyánk és most az elmúlt 1 napban olyat csinál hogy el kezd ugatni meg picit morogni és ugrál jobbra-balra mint egy nyúl de közben csoválja a farkát. Főleg nekem szokta és itt a lakásban. Amikor anyukámmal kint vannak akkor neki is szokta de neki csak akkor.


2011. okt. 7. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Játszani hív.
2011. okt. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De mikor közeledek hozzá akkor megy hátra és ugyanúgy csinál illetve ha le guggolok hogy meg dögönyözzem akkor is folytatja és nem engedi viszont van mikor abba hagyja amikor meg simogatom és ha nem simogatom akkor megint el kezdi.
2011. okt. 7. 12:33
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy darab rongyot húzogass előtte, és engedd meg, hogy elkapja, majd rángassa, és néha hagyd, hogy kitépje a kezedből. Játszik.
2011. okt. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a választ. :)
2011. okt. 7. 12:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Mint az előttem szóló írta, játszani szeretne. Valamilyen játékot szerezz be és próbálj meg játszani a kicsivel. De ne a kezed legyen a játék, mert akkor azt hiszi meg lehet harapni.
2011. okt. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2011. okt. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Játszani szeretne:)

Nekem az 5 éves kutyám épp azt csinálja -vettem ma reggel egy rágócsontot- hogy eldugja a fotelbe, kanapéra, rátúr az orrával egy párnát, plédet, bármit, amit talál, és elkezd nekem ugatni.

Odamegyek, és azt várja, hogy keressem meg. Én meg tettetem a hülyét, és akkor odamegy, és előszedi. Aztán eldugja máshová:)

2011. okt. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A kutyák játéka (mint minden élőlényé) alapvetően az életre készít fel. Tehát náluk általában az a játék, hogy egyikük a farkas, másikuk a nyúl. Ilyenkor ő akar lenni a nyúl :) Kergesd meg, kicsit szaladj utána, aztán szaladj el előle te, és legyél te a nyúl!
2011. okt. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most megfigyeltem hogy a lábam vagy a papucsomat akarja mikor így ugrál. Mivel ha megállok akkor el kezdi rágni a papucsot/lábam. De most egy régi polóval játszom vele abba hagyja viszont ha abba hagyom 1-2 perc és megint el kezdi az ugatást stb...
2011. okt. 7. 15:12
 10/11 anonim ***** válasza:
tetszik neki a pólós játék
2011. okt. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!