Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hágó mozdulatokat csinál...

Hágó mozdulatokat csinál édesanyám lábán a kutyánk. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 22:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
lökjétek el vagy ivartalanítsátok az a leghatásosabb
2010. nov. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Eddig még soha nem csinált ilyet. Most tüzel először, már négy napja tart nála, és ma kezdte el ezt csinálni.

Ivartalanítani az első tüzelés után akarjuk, hogy "szuka szaga" legyen azért. Nem tudom, hogy ettől majd később tudják-e a kutyák, hogy szuka, de most már úgyis mindegy.

2010. nov. 21. 22:38
 3/24 anonim válasza:
100%
Mond neki azt hogy Nem és akor megtanulja az én szoba kutyám a macijával csinálta és már le szokott róla .
2010. nov. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Amint elkezdi anyukád szóljon rá egy hangos Nemmel és hagyja ott a kutyát. Ne foglalkozzatok vele pár percig. Ahányszor ezt csinálja Ti is szóljatok rá és azonnal ott kell hagyni. Ezzel tudatosítod benne, hogy nem helyén való az a viselkedési forma. Illetve ha ez nem jön be akkor talán az ivartalanítás segít. De az sem mindegy mi miatt végez hágó mozdulatokat. Lehet dominancia miatt is vagy csak szimplán kanos. Először mindenképpen próbáljátok leszoktatni róla.
2010. nov. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Az én pulim is ilyen volt. Na jó nem nevetséges, de egyszer amikor kikisértem a lányomat a kapuig a kutya a lábamat dugta de borzasztó gyors mozdulatokkal.Persze hogy ráüvöltöttem. A lányom csak annyit mondott:- Látom jól szórakozik!:)
2010. nov. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
29%
Ivartalanítsátok, és vigyétek el kutyasuliba, neveljétek meg, ti vagytok a vezér, nem ő.
2010. nov. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy én se tudom eldönteni, hogy ez most dominancia-e.

Amíg nem tüzelt, addig csak a plüssein csinálta ezt. De most, hogy már tüzel, anyun is csinálja.

Ezért nem tudom hogy ez most ösztön-e vagy dominancia, mert mivel már tüzel, teljes értékű szukának számít, és így dominálja le anyut.

2010. nov. 21. 22:56
 8/24 A kérdező kommentje:

Honnan veszed, hogy nincs megnevelve a kutyám? :))

Jártunk vele rendszeresen kutyaóvodába, most pedig kutyaiskolába, ahol minden alkalommal megdícsérnek, hogy milyen jól haladunk, és milyen okos kutyánk van.... :)

De azért köszi a "hasznos" válaszodat! :P

2010. nov. 21. 22:59
 9/24 A kérdező kommentje:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:55


EZ vicces látvány lehetett. :D

2010. nov. 21. 23:01
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Oh szóval szuka kutyusról van szó! Az más. Nem hiszem, hogy dominancia áll a dolog hátterében. Inkább csak "kanos", kant akar magának. Az ivartalanítás továbbra is segít a témán.
2010. nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!