Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hülyének tartanak/tartanál ha...

Hülyének tartanak/tartanál ha azt mondom, hogy szuka/kan kutya?

Figyelt kérdés

Mert mindenki aki megkérdezi, hogy milyen nemű, mondom, hogy SZUKA.

Erre rám néznek, és meglepődnek.

Most ezzel a szóval mi a baj?

Mindenki azt használja, hogy "kislány, kisfiú" szerintem meg ne nevezzük már a kutyák nemét emberekhez.

Ok, hogy egy kisgyerek nem tudja, hogy mi az a szuka, kan, de ezeket felnőtt emberek nem használják.

Ihgen, tudom, hogy a szuka szót lehet valakire rossz értelemben is használni, de akkor is...

Én érzem magam hülyén, hogy csak én használom ezt a szót.

Ez most ciki?

Nem kéne ezt mondanom?


2011. okt. 7. 19:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Senki. Miért?

2011. okt. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
21%
Azt gondoltam ,hogy nekem szántad, az állat elpusztul és nem megdöglik az ember az viszont meg hal, tudom ,hogy nagyon fájdalmas a kedvenc elvesztése ,de akkor sem szabad emberi magasságba emelni!!!
2011. okt. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
89%

Nem neked szántam csak leírtam amit gondolok.


Számomra a kutyám magasabb szinten van mint az ember. Egy ember nem fogja az életét áldozni azért hogy a testével védjen engem. A kutyám megtette habozás nélkül. Tehát Ő ha elmegy meghal.

2011. okt. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
15%
Hát sajnos ez nagy gond ,hogy az állat bárkinek is előbbre van mint bármelyik ember társa ,ez nagyon szomorú ezen el kellene gondolkozni, itt a társadalomban nagyon NAGY A BAJ!!!!!!!
2011. okt. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
A magyar nyelv érdekében azt mondom: szuka/kan a helyes kifejezés. Azért, hogy az unokáink is megértsenek minket...
2011. okt. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

09:43-nak.


Igen sokkal többre értékelem mint az embert. Te védenél engem csak úgy ingyé ha rám támadna valaki? Elé ugranál a balta elé? De úgy hogy nincsen fegyvered, csak a fogad?

2011. okt. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért,mert a szuka kifejezést bizonyos körök rosszéletű nők megnevezésére használják,attól az még így helyes.

A köcsögre sem kellene csak azért a kancsó szót használni,mert mást is jelent.

Maradjon csak a leves meleg,a gyerek ruhája a játszótéren pedig homokos...

2011. nov. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
100%

11-08 22:27

Így igaz!

2011. nov. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

szerintem ha nagyon szereted a kutyuskát, akkor nem szukázod, de te tudod.

én imádom a kiskutyámat, nagyon pici, nagyon édes, mindenkihez odafut és szeretgetni akarja, mindenki kérdezget róla, ha megkérdezik a nemét, mondom kisfiú!!!! mert annyira imádom, hogy nem mondom rá, hogy kan. ö kisfiú, és mindig az marad!! és ö ha beszélünk róla barátnökkel, pisikézik, kakikázik, eszikél, alszikál, vagy szuszikál, csicsikál, öróla csak igy beszélünk. szerintem fantasztikus dolog igy szeretni egy kisállatot, ha rá gondolok, csak becézgetni tudom. jó érzés nekem, és látom, hogy ö is örül, mert nagyon nagyon kedvesen bánok vele. és természetesen most épp mellettem csicsikál az ágyban.

szerintem ne okoskodj, hogy a szuka szót használod, tanuld meg nagyon szeretni az állatkádat és mondd rá, hogy kislány. jobb érzés, hidd el, mintha valami szolga lenne melletted.

2012. febr. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 mus musculus ***** válasza:
100%

Hiányzott már innen egy ilyen böszme is, mint az utolsó válaszoló. Méghogy alapkövetelmény becézgetni minden szeretett lény cselekvéseit... a logikádat követve anyámról beszélve is a "kajcsizik", "fürcsizik", "főzcsizik", "alcsikázik", stb. idióta műkifejezéseket kéne használnom. Eszedbe sem jut, hogy nem mindenkinek szimpatikus ez a stílus? Egyesek szimplán csak szeretik a megszokott, magyaros nevükön nevezni a dolgokat és nem hinném, hogy ettől lennének kevésbé szeretni tudóak.

Kérdező, nem tartanálak hülyének, sőt.

2012. márc. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!