Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök husky Pest megyében...

Kölyök husky Pest megyében 10e alatt?

Figyelt kérdés
Husky kiskutyát szeretnék, és anyám azt mondta, hogyha találok ajándékba, vagy 10ezer alatt, ami nem pénz érte, akkor megkapom. De sehol nem találok, még 10e fölött sem. Nem tudtok valahol Pest megyében, vagy akár Heves megyében, vagy olyan oldalt, ahol találhatok?
2011. okt. 7. 19:53
1 2
 11/18 Akiteki ***** válasza:
100%

Ezzel az utolsó dologgal nem értek egyet. Nekem is első kutyám volt, minden tapasztalat nélkül. Nem annyira gáz egy huskyt félrenevelni, mint mondjuk egy KÁJ-t. :)) Mi 2 éves korában kezdtük el korrigálni a hibáinkat és remek kutya lett belőle.


Hidd el, hogy az alapítvány fog adni kutyát, hiszen pont azok viszik el onnan a bajbajutottakat, akik nem akarnak 100 ezret adni egy megbízható huskyért.

2011. okt. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. körülnéztem a szánhúzóalapítványnál, de kölyök kutyus nincs, szóval még várok, mert úgy szeretném, hogy mellettem nőjön fel. egyébként tenyésztőtől is lehet már kapni 20ezerért (ahogy én nézte m), szóval lehet az lesz, hogy még akkor gyűjtök mellé. és amúgy nem első kutya, volt már németjuhászom, bichon havanese-m, és most van a házban egy csivava is. :) időm lenne rá bőven, meg falun lakunk, tudok is vele hol futkározni.
2011. okt. 8. 21:54
 13/18 Akiteki ***** válasza:
Tenyésztőnél NEM kapsz ennyiért semmilyen kutyát. Amit láttál, az szaporító. Ezért ajánlottuk az alapítványt, hogy ne ezeket támogasd.
2011. okt. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
20e az nem tenyésztő. kölyök meg nem nagyon van fajtamentöknél, szerencsére
2011. okt. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Sajnos kölykök is szoktak lenni, mint ahogy most is van egy 3,5 hónapos szuka kutyus.És pont Pest megyében van. Itt a link ha érdekel.


[link]


Néhány hónapja egy huskycsaládot mentettek, a kölykök közül 2 sokáig bent volt. Szóval tényleg megéri körülnézni a fajtamentőknél.

2011. okt. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
utolsónak nagyon köszönöm :) már írtam is nekik.
2011. okt. 11. 15:15
 17/18 anonim ***** válasza:
A fajtatiszta husky oltással, féregtelenítéssel, törzskönyvvel minimum 50ezertől kezdődik.
2012. jan. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ajánlom a szánhúzó alapítvány oldalát, lehet örökbe fogadni megmentett kutyusokat is.

[link]

2012. febr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!