Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen különleges kutyafajtáka...

Milyen különleges kutyafajtákat ismertek?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok,amiket nem tenyésztenek vagy kis számban Magyarországon.Most találtam egy listát,kíváncsi vagyok,ki hány ilyen fajtát tud?
2011. okt. 7. 23:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
74%

Én salukit (perzsa agarat) nem láttam még itthon utcán, csak versenyen, akkor is nagyon elenyésző számban.

Bár lehet, hogy csak én járok rossz helyeken :)


Amúgy kinézetre egyik kedvenc kutyám a leonbergi mellett.

2011. okt. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
66%

szia itt Magyarországon szerintem csak ez az egy majompincsi tenyésztő van :) nálunk ez ritka fajta


[link]


[link]


én ilyet se láttam még :)

2011. okt. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
66%

Szia!:)


Nekem a holland juhász a nagy szerelmem!:)

Az országban csak kettő van (+ a rendőrségnél 3)


[link]

2011. okt. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Salukiból azért akad, csak nekem 3 ismerősöm tart perzsa agarat:)
2011. okt. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Kelet szibériai lajka. Szaladgál egy az udvaron. Színhibás, ezért megfizethető áron került hozzám. Szeretem ♥
2011. okt. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

basset griffon vendeén :) <3 [link]


Mo-n nincs kennel pedig régi nagy szerelmem :) egy basset hound tenyésztőnél van egy darab de még nem tenyészti :(

2011. okt. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
65%
Welsh Corgi (pembroke). Nagyon szeretnék egy ilyen kutyust, de csak egy Magyarországi kennelről tudok (pedig külföldön nem ennyire ritka).
2011. okt. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Akiteki ***** válasza:
45%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:42

És pont megfelel a feltételeknek, mert egy darab van az országban és senki nem tenyészti. Remélem nem is fogják.


Welsh corgie van már egy csomó helyen, jó sokan rákaptak.

De mint előbb belinkeltem, a végtelenségig sorolhatnánk, hogy mi nincs. Azokkal nincs is gond. Sajnos ami hozzánk bekerül, jó eséllyel nekiállnak szaporítani.

Így lett ez a salukival is. Van 2 remek kutya és az egyiknek utódai, a többi 3-4 csak ontja magából a kölyköket minden elképzelés nélkül.

2011. okt. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

bedlington terriert még nem sokat láttam. Asszem max 1-et

Kanári-szigeteki kopó

Groenendael-t se láttam még pedig szerintem nagyonszép kutyák:)

2011. okt. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Bocs az offért, de a basset griffon vendeén-ből nem csak egy van. Tavaly találtam egyet, akkor ismertem meg a fajtát. Több helyről kaptam levelet, hogy nekik is ilyen van, és hogy csak egy tenyésztője van Magyarországon, így gyorsan előkeríthető a gazdája. Így is lett, pár nap múlva már otthon is volt.
2011. okt. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!