Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya ruhátok van?...

Milyen kutya ruhátok van? Vagy kutyás cuccotok? (kiegészítő, ruha stb. )

Figyelt kérdés

Nekem van egy 1 éves bichon havanese fajtájú kutyám Szofi.

Neki van egy piros masnija . ( a copfjára rá csatolom így néz ki vele : [link]


Van egy kutya kabátja , ha hó van vagy vizes a fű akkor rá adom. A hasán csatolós vízálló . Gambino márkájú belül puha rózsaszín a hátán szürke színű és a közepén vagy egy GAMBINO felirat csak szép betűkkel.


És van még egy kutya pulcsija . Abban így néz ki :

[link]


Maga a ruha ( fektetve) :

[link]


2011. okt. 11. 11:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Na igen,a kutya meg a gyerek nem ugyanaz. Hasonló persze,mert nevelni kell,szeretni kell,etetni,pisiltetni,szobatisztaságra nevelni,szocializálni,de akkor is a kutya, kutya marad. És meg kell hagyni kutyának bizonyos dolgokban. Pl. nem kell neki csatt,masni,meg csini ruci.
2011. okt. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
esőkabát van hogy ne ázzon teljesen szét esőben meg hóban
2011. okt. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én is kutyaruha ellenes voltam, de amikor a mopszom szőrtüsző atkás lett és kihullott a szőre nagy rész, muszáj voltam pulcsit venni neki. És itt cáfolnám azt, hogy minden kutya utálja a kiegészítőket, meg hogy csak a gazdiszemének jó. Ez én kis lökött kutyám rendesen követelte magának a pulcsit! Amikor már teljesen rendbe jött, meg tavasz is volt, szóval nem fázott ,akkor is két lábon ugrálva kaparászott a fogason a pulcsi után, mert az neki kell. És ha én úgy gondoltam hogy nem kell már rá és elindultunk sétálni "csupaszon", mindig bepróbálkozott 1-1 visszaszaladással, meg hisztizett a liftben és hasonlók. Megadtam magam, következő télre kapott még pulcsikat és mindig a legújabb volt a legkedvesebb, azt követelte. Nyárra megoldottam egy kendővel a nyakába, már attól is boldog volt. Vannak ilyen lökött kutyák...
2011. okt. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Na, még mopsz az, amelyiknek tényleg kell pulcsi, de egy hosszú szőrű kutyának minek?
2011. okt. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Vizes lesz a bundája.. Nem szárad meg és mivel alacsony termet kutya fajta nagyon könnyen megfázik.

És nem tudom miért fáj a kutyámnak a masni -.-

2011. okt. 11. 19:00
 16/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mindek kutya öltöztethető, vagiy szerintem ez nem olyan dolog amit a kutyák szeretnek. Az én németjuhászomra fölösleges lenne ruhákat adni,mivel hosszú a szőre és nem igényli. De viszont a kopó keverékre télen adunk egy kis kabátot, mivel nagyon fázós így hamar meghülhet :) . Szerintem a nagytestű kutyákra unodrító ruhát adni, de viszon a kicsiknek nagyon jól áll. :)
2011. okt. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Szerintem a masni mégggg hát belefér mert azért ő se nyirhatja hetente a szőrét hogy ne keljen összefognija. amugy meg mondta hogy a ruháját csak télen meg ha vizes és hideg idő van csak akkor adja rá és szerintem az a ruha teljesen normális nem csicsás meg semmi attól hogy szines. nekem is kistetsű kutyám van aki mellesleg szinte teljesen csupasz neki is van ruhája nem csicsás de nem is teljesen korom fekete hanem hehéres szüke és ilyen puha szőrös anyagből van hogy melegitse a kis cupasz hasát. nem nézem csereknek őt teljesen tisztába vagyok vele hogy kutya attól hogy adok rá ruhát .
2011. okt. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

OFF!

NAGYON DURVA:


mégggg = még

nyirhatja = nyírhatja

keljen összefognija = kelljen összefognia

amugy = amúgy

szines = színes

kistetsű = kistestű

hehéres szüke = fehéres szürke

anyagből = anyagból

melegitse = melegítse

cupasz = csupasz

csereknek = gyereknek


A kérdező is hasonló.

2011. okt. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Előzőnek, ha te nem teszed meg, én tettem volna.


Szerintem fölösleges azokat a kutyákat öltöztetni, amiknek nincs rá szüksége. Egy rövidszőrű vizslán még oké a normális, hideg ellen védő kutyaruha, de egy hosszabb szőrű terrier nem igényli. A masni meg nekem öröm, nem a kutyának.

2011. okt. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy palotapincsim,sajnos már nincs velünk. Soha nem adtam rá ruhát,pedig az első telet kint töltötte. Talált kutya volt,és nem akart bent lenni.

Aztán összeszedett valami bőrbetegséget,és meg kellett nyírni. Akkor öltöztettem. Fogtam, ráadtam a kisfiam kinőtt 62-es trikóját. Haláli volt.

De ahogy láttam,hogy bemelegszik a séta közben, levettem,és alig vártam,hogy ne kelljen.

Sajnos már nincs velem.

Egyébként én is azt mondom,hogyha fázik,akkor oké. De masni,meg tüllszoknya...

Ők lesznek azok az anyák,akik tökcsicsába viszik a gyereket a játszótérre,ahol aztán nem is játszhat úgy,mint a többi,nehogy töknretegye,összekoszolja.

2011. okt. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!