Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Okozhat a fogváltás hányást?

Zsopega kérdése:

Okozhat a fogváltás hányást?

Figyelt kérdés
5 hónapos keverék kutyusom intenzíven "fogzik", szinte napok alatt hullottak ki a tejfogai, egyszerre bújnak elő a maradó fogak. Három napja minden reggel, szinte azonos időben (fél hat és hat között) öklendezni kezd és minimális mennyiségű fehéres-sárgás habot hány. Utána nincs semmi baja, vidám, játékos, étvágya is rendben van. Van tippetek, hogy mi lehet ez? Holnap megyünk oltásra, de már nagyon aggódom érte.
2011. jan. 5. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:

savat hány.

olyankor szokott előfordulni, mikor egy megszokott étkezése kimarad. adj reggelit is (5 hónaposan még ált. kétszer vagy háromszor etetik a kutyákat), elég egy pár falatot, és akkor nem fog előfordulni többet.

2011. jan. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, de ha nyugtalan vagy, akkor hívd fel a dokit:)

Ha jól emlékszem az én kutyusom is szinte naponta, kétnaponta hányt akkor, amikor a fogait váltotta.

2011. jan. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszaitokat. Kicsit megnyugodtam. A hányás minden esetben még a reggeli előtt fordul elő, ezzel ébreszti a családot. Naponta háromszor eszik még, most igyekszem kicsit későbbre kitolni a vacsora időpontját, mert arra is gondoltam, hogy nagyon éhes lehet reggelre.
2011. jan. 5. 09:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kutyám most 9 hónapos, amikor ő fogzott akkor ő is gyakran hányt. Nincsen semmi baja, a fogzással jár.
2011. jan. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!