Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot vegyek a kutyámna...

Milyen tápot vegyek a kutyámnak? Azt amit megeszik (tesco-csirkés) vagy amibe több a fehérje?

Figyelt kérdés

Nincs sok pénzem rá, max 200-230 Ft kilójára. A tescosból a csirkéset nagyon szereti, de lehet venni egy boltban magasabb fehérjetartalmú tápot (200 kilója), de nem merem bevállalni, mert lehet, hogy nem eszi meg. Mit csináljak szerintetek?


(főzni nincs időm rá, mert nem vagyok otthon)


2011. okt. 14. 20:55
1 2
 11/12 christa84 ***** válasza:
Ez is egy nagyon jó ötlet, kölyköknek szoktam hasonlót főzni és imádják
2011. okt. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Hát én biztos nem mérgezném Tesco-s kutyatáppal a kutyámat. Az ilyen tápoknak a tápértéke egyenlő a nullával. És ezt nem rosszindulatból mondom. Sajnos én sem állok úgy anyagilag,hogy Orijen vagy Acana táppal etessek,azonban vannak jó középkategóriás kutyatápok is,melyeknek viszonylag az összetétele is jó! És ezek a tápok még elég jó áron mozognak, például a Josera nagyon jó árban van. Egy kistestű kutyánál nem olyan drága így az etetés. Ahol én veszem a Joserát, ott 890Ft/kg, viszont még napi 200g-ot eszik csak a kutyám, tehát 4-5.000Ft-ból megvan a kutya etetése havonta. És ez mellé lehet neki főzni is. A nyers nyesedékek és belsőségek elég olcsón beszerezhetőek már. Azonban a Josera egy nagyon jó táp! Az már prémium minőség, én úgy gondolom! És mindent tartalmaz amire szüksége van a kutyusnak, igaz nem olyan jó, mint az Orijen vagy az Acana, de én ajánlom!
2014. aug. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!