Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik bent tartják a kutyát...

Akik bent tartják a kutyát hogy boldogulnak vele?

Figyelt kérdés
Főképp a szörre gondolok!Hogyan ápolják a kutyákat hogy ne legyen az egész lakás állandóan kutyaszőrös?
2011. okt. 15. 15:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Rendszeresen kikefélem és takarítok.
2011. okt. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én is tartottam a kutyámat a lakásban, szerencsére nem volt vele semmi gond, rövid szőrű, így nem nagyon hullott a szőre sem. A te kutyusod milyen fajta?
2011. okt. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Simán. Nyilván több szőr van, mintha nem lenne kutya (meg macska) de ki kell kefélni rendszeresen a szőrét, meg időnként felporszívózni és papucsban járni.
2011. okt. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Yorkshire-om van, nekik nagyon minimális szőrük hullik, szinte nem is érzékelhető. Én kétnaponta teljesen átfésülöm, így nincs ilyen probléma.
2011. okt. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A pároméknak volt bent palotapincsi,nagyon rengeteg szőrük húllott,szóval gagyi volt leülni náluk bárhol is!

Meg sajna sokszor a kajában is volt szőr!

Nekünk goldink van,kint,így is sokat kell kint söprögetnem,hogy ne horjuk be a teraszra a szőrt!Pedig én is mindennap átfésülöm...

2011. okt. 15. 16:34
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem rövid szőrű kutyusom van, épp most váltja a bébibundát. Minden nap átkefélem a szőrét valamint egy törölközőt benedvesítek és azzal is áttörlöm mindenhol. Bár ez utóbbit leginkább azért, mert bejöhet az ágyba is.
2011. okt. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem szörnyű ha egy kutya lakásban lakik. Undorító.
2011. okt. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez is egy vélemény, de nem ez volt itt a kérdés kedves kommentelő!
2011. okt. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell felengedni a kutyát a bútorokra, hogy ne legyen gáz leülni. Amúgy nem tudom mivel fésülöd a goldent, de a megfelelő kefével azért nem kéne mindennap.
2011. okt. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha már bent van a lakásba. Egy jó tipp! Vidd el sétálni és mondjuk a gáton vagy egy szabd téren fésüld ki kefével. akkor nem viszed haza a szőrt, és nem otthon kell majd vele szenvedni. Goldit nem ajánlom lakásba hacsak nem akkor mint egy udvar. A nagy kutyák amúgy se jók lakásba. Te azt hiszed jól érzik magukat de ők szenvednek. :/ Környékünkön van egy emeletes ház, onnan hoztak le gy német juhászt. Tíz percen keresztül körbe körbe rohangált, tíz perc után mint akit leállítottak elkezdett foglalkozni a szükségleteivel.Megjegyzem minden nap viszik sétálni!
2011. okt. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!