Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik bent tartják a kutyát...

Akik bent tartják a kutyát hogy boldogulnak vele?

Figyelt kérdés
Főképp a szörre gondolok!Hogyan ápolják a kutyákat hogy ne legyen az egész lakás állandóan kutyaszőrös?
2011. okt. 15. 15:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem akarom a goldit lakásba!A kérdést a palatopincsik miatt tettem fel legfőképpen!
2011. okt. 16. 09:23
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja értem! Nekik is ezt ajánlom! :D Mivel azért nekik is van nem is kevés szőrük!
2011. okt. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Szilvi & Argos ***** válasza:

Előző hosszú szőrű, középtermetű kutyámat heti 2-3 alkalommal alaposan átkeféltem a séták alkalmával, mellette heti 2 porszívózás, napi többszöri söprés.

Mostani félhosszú szőrű, nagytestű kutyám szőre még jobban hullik...általában csak délután-este van bent, de szőrőz rendesen: sűrűn felsöprök bent és a ház előtt is.

A kefélést mindig tologatom, pedig nagyban csökkentené a szőrhullást :D

2011. okt. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A furminátor egyébként a legszuperebb kefe a világon, hihetetlen sok szőrt ki lehet vele szedni!

Nézzétek meg az oldalon a videót :)

[link]

2011. okt. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!