Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az baj ha a kutyának 2x-3x...

Az baj ha a kutyának 2x-3x több az ürüléke az új táptól mint a régitől volt?

Figyelt kérdés
Egyébként szereti ezt a tápot és ugyan annyit kap mennyiségre mint a másikból kapott. Meg a széklete is jó tőle, csak sok.
2011. okt. 15. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen. Ez egy rosszabb táp ,mert nem hasznosul csak átszalad a nagyrésze a szervezetén.
2011. okt. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha egy hónap múltán is ez a helyzet, másikra kell váltani.
2011. okt. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szokott előjönni az a probléma, hogy újra megeszi a kutyus az ürülékét. Ami persze a gazdinak undorító, de ő így próbálja meg még a maradékot is újrahasznosítani, hátha nyerhet belőle még egy kis hasznos tápanyagot.
2011. okt. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Azt tudtam, hogy rosszabb tápra váltok. De ennyire... Nem gondoltam volna :SS Most vagy eddig kakált túl keveset és most rengeteget és valahol a kettő közt kéne lenni a határnak vagy nem tudom.

Akkor most mit csináljak? Most kezdtem el vele etetni még min 3 és fél kiló van. Nem tudom lehúzni a wc-n...

2011. okt. 15. 20:56
 5/14 A kérdező kommentje:
Ürüléket nem eszik. De most belegondolok abba hogy mi lenne akkor ha tescos szeméttel etetném? Akkor annyit nyomna mint maga a kutya??? Így is olyanokat csinál, hogy néha "megijedek" tőle ahhoz képest amiket csinált. 7kilós kutya egyébként.
2011. okt. 15. 20:58
 6/14 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mivel etetted régen, és milyen tápot kap most? Egyébként semmi baja nem lesz, ha pár hónapig ezt kapja, azért ne dobd ki. De kapjon mellé húst, + gyümölcsöt, zöldséget (már ha megeszi)
2011. okt. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem dobnám ki a helyedben,mert az is pazarlás,de ha elfogy ,utána visszatérnék a másikra.
2011. okt. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mivel több jön ki belőle valószínüleg többet kell majd etetned belőle. 1-2 hét múlva látod.

(sokszor nem olcsóbb, az olcsóbb táp,mert kétszer annyit kell adni,és a kutyának sem jó,ha nagyon tele van a hasa.pl.megnő a gyomorcsavarodás veszélye)

2011. okt. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Eddig Royal Canin Mini Adult-ot kapott. Most pedig Josera Miniwell-t vettem neki. 4kilós kiszerelésben. Magát a tápot szereti, talán még jobban meg is ette elsőként mint az RC-t. Húst szoktam neki adni egyébként is, egy héten legalább 2x-3x főzök neki. Ilyenkor répát is főzök neki hozzá meg borsót pár darabot. Hát nem örülök neki, hogy ennyire rossz...
2011. okt. 15. 21:21
 10/14 anonim ***** válasza:

szerintem egyik sem jó.

Happy dogot vagy Acanát javaslok, nekem ezt állatorvos mondta, hogy igazából ezek a tuti tápok.

az én kutyáim (6 kilós a legkisebb, 45 kilós kölyök a legnagyobb) gyönyör

2011. okt. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!