Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az baj ha a kutyának 2x-3x...

Az baj ha a kutyának 2x-3x több az ürüléke az új táptól mint a régitől volt?

Figyelt kérdés
Egyébként szereti ezt a tápot és ugyan annyit kap mennyiségre mint a másikból kapott. Meg a széklete is jó tőle, csak sok.
2011. okt. 15. 20:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

önyörűen fejlődnek és a székletük is rendben van.:)


de emellé ne adj semmit, nem kell főznöd sem, minden megvan benne,amire szüksége van a kutyusnak.

2011. okt. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Az RC-től semmi baja nem volt szőre is szép volt, széklete is megfelelő (mennyiségre is). Én meg csak táppal nem fogok etetni. Szereti a főtt kaját, olyankor mindig jön még megköszönni is a kaját, hogy főztem neki :) Meg így legalább nem un rá tápra. Néha konzervet is szoktam adni neki Happy Dog-ot. Azt is imádja.

Hát mindegy ez a kör már lefut ezzel a Joserával... Egyébként itt ajánlották hogy azt vegyek. Hát nem vagyok vele megelégedve. Lehet túl nagy váltás volt... Mert ismerősöm kutyája aki rosszabbat evett nincs ilyen problémája.

2011. okt. 15. 21:47
 13/14 anonim ***** válasza:
Én idáig Acana Lamb and Apple-el etettem, néhány napja Orijen Red-re váltottunk. Az Acanatól 1x kakilt nagyot, ettől 2x, kisebbet és egy kicsit keményebbet.
2011. okt. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Minden kutya másként reagál egy-egy tápra. Teljesen egyéni, hogy a Te kutyád egy ismert, kedvelt tápra netán rosszabbul reagált. Van még a Joserával egy színvonalban több táp is. Egy hónap etetés után lehet véleményt alkotni, miként hasznosítja a kutya. A konzerv, bármi neve is van, nem teljes értékű étel. Lehet, ha elhagynád a konzervet, már másként alakulna a mostani végtermék.
2011. okt. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!