Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményed a csivaváról?

Mi a véleményed a csivaváról?

Figyelt kérdés

Tetszik ez a fajta kutya,mert mérte miatt könnyen tudom magammal vinni több helyre is, nem kell kozmetikáztatni a szőrét sem.....


A jellemére lennék kiváncsi.

Mennyire ragaszkodó? Hogy viselkedik az idegenekkel? stb.


Előre is köszönöm!:)


2011. okt. 17. 19:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszüleimnek van, egygazdás, a család többi tagját is elfogadja, de nem úgy mint a gazdáját, a miénk a gyerekeket egyenesen utálja, és hát idegeneket nem szereti, a miénk szeret kutyákkal játszani, viszont ha egy nagyobb kutya megakarja mutatni, hogy ki az úr akkor nem, hogy ráhagyná, hanem neki ugrik, arra is figyelni kell. Gondold meg...
2011. okt. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 annnna válasza:
100%
Nekem csivavám van és egyáltalán nem egy pattogó, antiszociális kis görcs, hanem egy más emberekkel is kedves, kutyaszerető kis állatka. Szerintem a gazdától nagyban függ, hogy milyenné válik a kutya. Ha következetesen van nevelve, ha már kiskorában hozzá van szoktatva az emberekhez, állatokhoz, akkor igenis normális eb válik belőle. Sokat kell vele foglalkozni, nevelni és akkor egy nagyon kis klassz kutyusod lesz, na meg persze az sem elhanyagolandó, hogy honnan veszed...
2011. okt. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 95%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:05


Bocsi de majd pont mi fogjuk leírni normálisan. :) Amúgy igazad van mert tényleg úgy kéne de nagyon nehéz megjegyezni hogy hogyan kell leírni. Na jó lehet hogy valakinek könnyű de (pl) nekem kissé nehéz.

2011. okt. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én csak jó tudok mondani erről a fajtáról!! Csivavám van és nagyon szeretem:) Ő is engem!Hűséges hozzám más emberekkel bizalmatlan...ami nem baj, mert nem azért tartom,hogy mindenkinek tetszelegjen!! Csendes és nyugodt de ugyanakkor játékos:) A tartása könnyű az ápolása is pl fürdetés és fésülés! Alpjában egészséges fajta és hosszúéletű!Gyermekek mellé egyáltanlán nem ajánlom Egygazdás kutya!:) Könnyű és vidám vele az élet! (most is itt plhen mellettem az ágyban:) Én nagyon szeretem a csivavát és soha más kutyus nem kellene:) Különben az én kutyim 4éves és lánykutyus:) Remélem segítettem:) Sok sikert ehez a fantasztikus kutyához!:) 21/L
2011. nov. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nekem gyerekkoromban volt 2 csivavam,es most 34evesen megint azt szeretnek.Nagyon ragaszkodo kiskutyak,de az idegenekkel szemben,eleg tartozkodoak.Mondhatjuk ugy is,hogy agresszivak.De szerntem nevelestol is fugg!!!!!!
2011. nov. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Több csivavástól hallottam más, hogy kiszámíthatatlan méregzsák.

Én személy szerint jobban félek tőlük, mint a rotweilertől vagy a pitbulltól, bár más kategória, mivel a csivava nem hogy kutyának nem nevezhető, de még macskának sem.

2011. dec. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!