Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell elengedni?

Hogyan kell elengedni?

Figyelt kérdés

A kutyám 2009 nyarán meghalt egy kutyatámadásban szerzett sérülései miatt.

Azóta nem tudom elengedni őt, naponta gondolok rá, elsírom magam, rémálmaim vannak, újra és újra lejátszódik bennem az egész, nem tudok túl lépni ezen. Nem elfelejteni akarom őt, csupán elengedni, hogy ne a baleset képeivel kelljen minden éjjel felriadnom.


2011. okt. 18. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerzel egy kiskutyát és már nem fogsz rá gondolni!
2011. okt. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első válaszolónak van igaza!:D
2011. okt. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1 éve fogadtam örökbe egy kutyust, imádom, szeretem de még sem tudok túl lépni a történteken.
2011. okt. 18. 09:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy magadat hibáztatod?
2011. okt. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak tudnám, hogy ez a kérdés mennyiben kapcsolódik a kutyákhoz, ez leginkább pszichológia...

Ne sajnáld magadat, ez a megoldás. A kutyának már nem fáj, ő már valahol jobb helyen van, te meg legyél kemény, és foglalkozz a jelennel. Szólj rá magadra, amikor ezen kezdesz rágódni, és foglalkozz mással.

2011. okt. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szöcske005 ***** válasza:

Az első kutyám amelyikhez ragazkodtam 2000-ben halt meg 12 évesen, és mai napig gondolok rá, és könnybe lábad a szemem.

A második kutyám pár napja,Ő sokat szenvedett a a 1.5 év alatt amit élt, és engem is gyötör a lelkiismeret furdalás, hogy nem tudtam megmenteni, hiába próbáltam.Minden este sírok mert hiányzik.

Nem tudom majd az idő meggyógyítja.

2011. okt. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!