Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 15 éves fiúnak milyen kutya való?

15 éves fiúnak milyen kutya való?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves vagyok,szeretnék venni egy sportkutyát ,nem szeretném ha gyáva lenne,de nem is kell hamis.

Nem szeretnék se rotit,dobermannt,se németjuhászt,se kuvaszt,kaut,és más területörző kutyát,mert velük bánni se tudnék,meg sok rosszat hallottam róluk.

nagyságra ilyen 20-40kg közötti kutyákra gondoltam.

Ti melyikeket javasolnátok nekem?

olyan kutyát,amivel bánni is tudnék,kiskorom óta foglalkozok kisebb testü kutyákkal.

várom az értelmes válaszokat.


2011. okt. 20. 17:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekünk németjuhászunk volt, az vitte a labdát a betörőnek,és amit útált az a macska, és az egérből ugróegeret csinált(feldobálta)és szakadtunk a nevetéstől... must amúgy labink van, és nagyon ennivaló kutya!:)
2012. szept. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 tundernita válasza:
A terrierek vadászkutyák így az sport célokra nem alkalmas. husky malamut vagy más szánhúzó fajtát javaslok azok jók erre a célra. nem ugat nem agresszív és imád futni sétálni még túrázni is elviheted magaddal. szerintem ezek közül válassz magadnak.
2013. aug. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Te annyira biztos vagy benne, hogy nem alkalmasak?? Például a foxi remek agilitys kutya.
2013. szept. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Boder collie <3
2014. szept. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!