Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehetne meg ijeszteni? A...

Hogy lehetne meg ijeszteni? A többi lent.

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 20:56
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Van egy nő aki mindig kiengedi a kutyáját, semmi nincs a kutyán se nyakörv vagy hám. én arra gondoltam hogy elkapom a kutyát és pár óra múlva vissza viszem és beadom hogy útközben megtaláltam a kutyáját és visszahoztam nehogy baja legyen. Ma anyukám mentette meg a kutya életét majdnem elütötte az autó
2011. okt. 20. 20:56
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Jó ötlet. De még jobb, ha a nőt kapod el és elbeszélgetsz a fejével.
2011. okt. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de a nő egy alkesz.
2011. okt. 20. 21:01
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Először csináltatni kellene egy élethű kutyafejet, amiből művér is csöpög, és azt letenni az ajtaja elé. Aztán utána visszaadni neki az igazi kutyát.
2011. okt. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Jaj, nagyon fiatal lehetsz...

Ha a nő valóban alkoholista és ha valóban nem lehet beszélni vele, akkor szerinted érdekli, hogy 2 órán keresztül nincs otthon a kutya?

Igazából sok mindent nem tehetsz. Kihívhatod a sintéreket, ha valóban nyakörv és póráz nélkül találják, elviszik. De ez igazából nem a gazdinak büntetés, hanem a kutyának.

Vagy vehetsz a nőnek egy üveg whiskeyt és megveheted tőle a kutyát, ha úgy gondolod, nálad jobb kezekben lenne.

2011. okt. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
-
2011. okt. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha alkesz, akkor úgy tudod megijeszteni, ha elveszed a borát. Vagy jól szájon vágod, abból ért.
2011. okt. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Elveszed a borát :) Ez mekkora!


A kutyát kell elvinni valamerre. Cseréld el, keress új gazdát neki, vagy hasonló.

2011. okt. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

a kutyát elvenni a nőtől lopás, ami miatt te kerülhetsz szarba, még ha ő is a felelőtlen...

állatvédő szervek hivatalos úton sztem tudnának segíteni

2011. okt. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Utcán gazdátlanul minden nélkül sétáló kutyát elvinni nem lopás,sőt jócselekedet mert nem fog a kocsik elé ugorva balesetet okozni és emberekre támadni. Nem vagy köteles tudni hogy kié .
2012. jan. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!