Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen hallooween-i dekorációk...

Milyen hallooween-i dekorációkat tudtok? Csínyeket amelyekkel valakit jól meg lehet ijeszteni?

Figyelt kérdés
Bármi jöhet!és nem olyan nagy dekorációra gondolok!nem lesz itt vendégsereg...csakhogy egy kicsit fellehetne dobni a lakást...jah!És a nővéremet szeretném megijeszteni egy picit!Légyszi értelmes válaszokat és gyorsan!Köszönöm
2011. okt. 23. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azzal megijeszhetnéd, hogy úgy csinálsz, mintha leszúrtak volna, lefekszel a padlóra, csinálsz mũvért magad köré, a ruhádra, a késre is, amit leraksz magad mellé vagy magadra rakod, esetleg egy olyan kést, ami nem kell már, annak leszeded az elejét, hogy csak a nyele maradjon meg, és valahogy megállítod a testeden, mintha beléd lenne szúrva. :DD

Dekorációnak vegyél tököket, faragd ki õket, mehet bele a teamécses. A szupermarketekben, parti-kellékes boltokban is lehet kapni kifejezetten Halloweeni díszeket, nézd meg õket!

2011. okt. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
sztem meg szimplán csórd el a nővéred szemfestékét és kendd a macskára. nekem bejött :)
2011. okt. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Kipróbálom mindegyiket!Bár a szemfestéket már használtam xD De megint kipróbálom :D
2011. okt. 24. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!