Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányokat igy el lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokat igy el lehet ijeszteni, hogy az egész ismerettséget felrúgják?

Figyelt kérdés

Volt egy lány... pár hónapja ismertük már egymást évfolyamból, majd végetért a fősuli, nameg akkor foglalt is volt (már nem). Egy édeskettes találkozó (még nem randi :)) sikerült is, de azután mindig jöttek a kifogások... nem érek rá, dolgozom. Én hát persze elmondtam mit is akarok, mert nem várom meg, amig valaki elmarja előlem... 1 hónapig nem jött válasz, újra irtam nyomatékosabban, persze nem erőszakosan, csupán őszintén, hogy régóta vártam rá, meg az újabb találkozóra, és nem igy akartam kihozni, de nem volt más lehetőség.


Ennek már 5 hónapja. Most ennyire megijesztettem?


2011. aug. 21. 21:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a lány nem viszonozza az iránta táplált érzelmeket, és nem akar megbántani...

Csak abba sosem gondolnak bele, hogy így még többet ártanak!

17, Fiú

2011. aug. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
igazad van, nem érez iránta semmit:) amúgy minek is gondolnának bele a lányok, nem szeretnek taplók lenni, és egy normális pasi észre kéne vegye hogy nem szereti, nem pedig várja, míg a lány megbántsa, nem?
2011. aug. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
tényleg nem viszonozza, rájöttem, csak nemértem, hogy azért mert elmondtam az érzelmeimet, már nem vagyunk emberek?
2011. aug. 22. 00:11
 4/17 anonim ***** válasza:
ez teljesen tipikus női viselkedés. a helyzet az, hogy le se sz*ar! ne foglalkozz vele, ha esetleg találkoztok akkor csak köszönj és menny tovább! nyugi, előbb-utóbb úgyis beleszeret egy majomba aki kihasználja :)
2011. aug. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én írnék egy harmadik levelet, ilyen tartalommal: jó, akkor ezt nemnek veszem, de tudod, durva illetlenség válaszra sem méltatni valakit, nem hiszem, hogy nehéz lett volna leírni annyit, hogy bocs, de nem.
2011. aug. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy lány kifogásokat keres én már állok is odébb. Ugyanis, ha szeretne valamit, akkor nem kifogásokat, hanem alkalmat keresne arra, hogy találkozzatok!
2011. aug. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

rengeteg lány van aki így viselkedik. szerintem mikor kettesben mennek pisilni ebben megállapodnak: ha nem tetszik egy pasi, akkor azt nem mondom meg, nem szólok inkább semmit, találja ki maga!! a "nem akarom megbántani" álszent és tök ostoba elv miatt. (valójában inkább a talonban tartás miatt, senkit nem akarnak végleg elriasztani ha nem nagyon muszáj, kitudja mikor és mire lesz még jó az a pasi)


és akkor ugyanezek a lányok sírják tele a facebookot azzal, hogy a pasik nem értik meg őket, meg hogy nem találják ki mire vágynak. miközben ők a legalapvetőbb érzéseiket sem mondják el.

2011. aug. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát nézd.... olyat még nem csináltam, hogy valakinek nem írtam vissza, de bevallom, amikor valaki úgy közeledik hozzám, hogy én nem viszonzom az érzéseit, igenis szoktam kifogásokat keresni.

Mert ostobaság és álszentség vagy sem, én nem akarom megbántani az illetőt. Főleg, ha a barátomnak tartom és szeretem - ilyenkor az ember azt reméli, hogy ott belül leesik neki, hogy nem akarunk tőle semmit, és minden megy úgy tovább, ahogy eddig. Mert na, nem könnyű közölni valakivel, hogy ne számítson semmire...

2011. aug. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Jót tett a hiúságának, hogy próbálod fűzni és ennyi. Ha akarna tőled valamit, legalább apró jeleket adna, pl. válaszolna két sort. Ne várj rá, butaság. Nő sok száz más virág a réten helyette, csak járj nyitott szemmel :)
2011. aug. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

remélem még figyelitek.

Nem lett volna ezzel még tragédia, csak akkor nem tudom miért kellett úgy mondania, hogy "beszélünk még a találkozóról"

2011. aug. 29. 02:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!