Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nyüszít álmában. Ez...

A kutyám nyüszít álmában. Ez normális?

Figyelt kérdés
Szerdán néztem a TV-t és azt hallom, hogy a kutya alszik, és közben nyüszít.8 hónapos goldi. Sokat foglalkozunk vele, szóval nincs szeretethiánya. Ez természetes? Lehet, hogy rosszat álmodott? Légyszi írjatok!
2010. febr. 21. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Rosszat álmodik. Sőt, nem is biztos, hogy rosszat. Az enyém ugatni is szokott, a saját hangjára ébred fel és néz körül, hogy ki ugatott. :)

Nyugi, nincs semmi baja :)

2010. febr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
szerintem csak rosszat álmodott. :)) nekem cockerem van ő máár 3éves és nála is megesik.
2010. febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én kutyám vakkantani szokott meg van hogy vadul csóválja a farkát :D aranyos :D
2010. febr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem goldenem van. Soksor előfordul hog nyűszit, vagy morog, csóválja a farkát, de szokott futni is. :)Rágatozni is szokortt. szoktam csititgatni megsimizem a buksiját mert néha bizony nagyon hangos, olyakor elhalgat és alszik tovább...
2010. febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jajj de megkönnyebbültem. Köszi a válaszokat!
2010. febr. 21. 20:45
 6/9 anonim ***** válasza:

az enyem, lehet nemfogjatok elhinni, meg csuklani is szok almaban. arra felkol, de olyan csuklasa van mindig, nemtom, olyan fura. eloszor elkez 3at egymas utan, aztan 2x kettot, majd mar csak egyet . anyira sajnalom, nemtom mi van vele, pedig be van oltva, ha furosztom, megszaritom, es az agyamban alszik. nemertem.

de az enyem is szokott ugatni, meg nyuszitgetni, es felkol, mert megijed.

2010. febr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolós hozzászóló!

Az attól van, hogy fekve nyel egyet. Az ilyen akció általában nem túl sikeres... :)

2010. febr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az egyáltalán nem probléma,a kutyák is álmodnak :)

Az én kutyám meg szinte mindig morog álmában is.

2010. febr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az én kutyusom is van hogy csuklik álmában, és van hogy nyöszörög. Mikor nyöszörög általában megsimogatom és olyankor szapora a lélegzetvétele és zaklatottan körülnéz. Majd mikor látja hogy minden rendben megnyugszik és visszaalszik :)
2012. máj. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!