Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges, hogy a kutyámnak...

Lehetséges, hogy a kutyámnak valami hiánya van?

Figyelt kérdés
szóval a kutyám néha megeszi a macskaszart. régen láttam 1 x de többet nem de ma este megint. rögtön megetettem de nem hiszem , hogy éhségböl mert rendszeresen kap enni. lehetséges , hogy valamiféle vitamin hiánya van? vagy ez teljesen normális?
2011. okt. 21. 19:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Ez teljesen normális. Bár az én kan kutyáim a macskaszarba bele hemperegnek. tartunk sok baromfit a tyúk szar viszont mindeig meg eszik.
2011. okt. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszi a gyors választ.

erröl nem lehet leszoktatni mert kicsit gusztustalan , hogy utána vagy az arcom vagy a karom nyalja szét :D

2011. okt. 21. 19:14
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
normális ha a kutyád Perhilitisz de Okadisz betegségben szenved vidd el sürgősen állat orvoshoz az első hülyeséget írt
2011. okt. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem nem írtam hülyeséget nem fog belehalni!!! Ehém is volt olyan hogy már 1x megette az egyik ismerősöméké meg rendszeresen megeszi miután szart a macskájuk és semmi bajaja már 11 éve. Amúgy le lehet szoktatni. mikor csinálja mosnd hogy fúj és küld el onnan. Idővel meg fogja érteni hogy nem szabad. De féreghajtót azért kapjon redszeresen.
2011. okt. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Akiteki ***** válasza:
Az okadiszt értem, de mi a perhilitisz?
2011. okt. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
adj neki kaját ÉN NEM FOG SZART ENNI ENNYI PROBLÉMA MEGOLDVA
2011. okt. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ÉN HELYETT ÉS XD
2011. okt. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hűűű.. asszem te vagy az az okos, aki a nyulaknak fasirtot akar adni reggelire...
2011. okt. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ebédre jó
2011. okt. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja bocs, én kérek elnézést
2011. okt. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!