Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A különböző színű Német...

A különböző színű Német Juhász Kutyák csak színben, vagy jellemben is különböznek?

Figyelt kérdés
Pl. a fekete színűek más karakterűek,mint pl az ordas színűek?Vagy a hagyományos "farkaskutya" szín?
2011. okt. 22. 07:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2011. okt. 22. 17:54
 12/17 A kérdező kommentje:
Esetleg,ha van tapasztalatotok minden színűvel,megkérnélek írjatok egy arányt,hogy melyik színből hány százalék válik jó munkakutyává,őrző-védés terén,mit tapasztaltatok.Pl. : a fekete színűek kb.6O% válik be,mint munkakutya,stb. stb.Köszi.
2011. okt. 22. 18:02
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs %.

Mihez akarsz viszonyítani? Nem lehet tudni, mennyi ordas születik pl és abból mennyit fognak valódi munkára.

Rengeteg ordas, bikolor, fekete megy ki külföldre eladva dolgozni.

Menj el egy nagyobb munkaversenyre és nézd meg az arányt.

Nekem volt feketém és van ordasom. Mindkettővel meg vagyok elégedve. Így ez nálam 100 %.

2011. okt. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ha valaki kutyakiképző,az tud mondani olyasmit,hogy PL.kiképzett 1OO NJ kutyát,ebből 15 volt fekete,2O ordas,a többi pedig fekete-sárga színű,stb.Na ezek közül,mint igazi őrző-védő bevált mondjuk 2O. A 2O közül 7 fekete,3 ordas és 1O sárga-fekete volt.Na,valami ilyesmit ha tud valaki,ez érdekelne.Az arányokat kiszámolom én...
2011. okt. 22. 18:29
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor én elmondom neked, hogy hozzánk képzésre jönnek németjuhászok. A vörös rajzos, általában már az apportnál kibukik. Maradnak az ordasok, a feketék, és a fekete rajzosak. viszont náluk nemtudok %-ot mondani. Van olyan ,hogy az ordasok az ütősebbek, van, hogy a rajzosak, ill. a feketék. előfordult már ilyen is olyan is.
2011. okt. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszi az infót.Tehát,a te tapasztalatod az,hogy a vörös rajzos nem igazán válik be mint ŐV.Kár,hogy nem figyelted meg jobban,hogy milyen színezetű kutyák vállnak be a legjobban.....
2011. okt. 24. 13:33
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha megnézed a munkaversenyeket, ott az ordasok vannak többségben.
2011. okt. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!