Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyámmal?

Mi lehet a kutyámmal?

Figyelt kérdés
Van egy másfél éves szuka Beagle kutyám. Hazaértem megsimogatom és a torka alatt jobb oldalt van egy dudor, egy (gömb) ami kb. akkor mint egy pattogós gumilabda. Ha kicsit megnyomom egyből nyüszíteni kezd szegény. Mi lehet az? Valami ötlet?
2011. okt. 10. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs ötlet de próbálj állatorvost hívni vmi gáz lehet.
2011. okt. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vidd el állatorvoshoz :(
2011. okt. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz! Daganat nem alakul ki ilyen gyorsan. Lehet csípés, szúrás, vérömleny. De ezek mind találgatások. Lehet belőle komoly probléma is, mindképp nézesd meg!
2011. okt. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy pont egy pattogós gumilabda vagy valamit lenyelt?... de mindenképpen doki
2011. okt. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
az nem mindeggy hogy mien méretű a gumilabda,de lehet hogy bevan gyulladva a pajzsmirigye vagy van valami a pajzsmirigyével.
2011. okt. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vidd el állatorvoshoz!

nekem a macskámnak volt zsírmirigy!

Minden állatnak leginkább a nyakán alakulnak ezek ki!

De ha az orvos megnézi akkor majd ő megmondja!

2011. okt. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
de most komolyan: ilyen kérdezök mit várnak? majd látatlanban egy állatorvos valami csoda folytán megállapitja mi a baj, neadjisten ingyen és bérmentve meg is gyogyirtja??? (talán távgyogyitással, mert igy egyszerübb?) most komolyan: lusta vagy (elvinni orvoshoz) vagy buta (hogy nem jut eszedbe elvinni dokihoz)? arra gondolni sem merek, hogy ezen akarsz sporolni, mert akkor minek tartasz kutyát? erre bármikor számitani kell 1 állattulajdonosnak hogy az állatok néha betegek, ami meg nagy pénz... remélem azérit annyi eszed volt hogy nem szaporitotol vetted, "mer' ezvót a legócsóbbé"???
2011. okt. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ilyen volt az én kutyámnak is. Vizsgálták nyálcsatorna eldugulásra, nyálmirigy cisztára, nyirokmirigy gyulladásra. Szerencsére nem az volt, hanem megszúrta az ínyét egy csontszilánk és a gyulladás húzódott le.

Szóval vidd orvoshoz, mert nagyon sok bajtól lehet ott az a dudor.

2011. okt. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
úgy van ahogy fölöttem 2-vel írja...
2011. okt. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!