Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos Berni Pásztor...

3 hónapos Berni Pásztor kutyámnak olyan a két mellsö lába, mint egy tacskónak, elég görbék, mitöl lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 15:13
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Én mint laikus, azt hittem ugye, h a pedigre a legjobb, konkrétan milyen márkát javasolnál tápból?
2011. okt. 23. 11:45
 12/25 anonim ***** válasza:

ma 10:29

Első lábaknál nincs térd. Könyök van.

Vagyis ott van a gond, ahol a mellkastól indul a láb, vagy kimondottan a térde nem a megszokott? A lábtő/alul a tappancsoknál/ normális formájú?

2011. okt. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos sokan hiszik ezt, mert ezeknek a reklámja ömlik a tévéből. Többféle táp jó lehet, a lényeg, hogy nagytestű kutyának való legyen, és nagyon fontos az ízület erősítő is mellé.


A Brit már egy egész jó márka, ebben már ízület-erősítő is van (glükozamin, kondroitin):

[link]


Ez egy kicsit drágább táp, de nagyon jó minőség, nagyon sokan dicsérik, szintén van benne ízület-erősítő:

[link]


Az egyik legjobb táp a piacon:

[link]


És a Josera bárányos tápja, amivel a NOÉ Minis csapata egy nála sokkal rosszabb állapotban lévő kölyköt etetett:


[link]


Itt lehet látni, hogy miből mi lett:

[link]


Ennél a tápnál kapott a kutya kiegészítésként nyers zöldségeket, tojást, tejfölt és egy Ultra Spur nevű kiegészítőt:


[link]

2011. okt. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Ja... Nagyon figyelj, hogy a kutya inkább vékony legyen, mint elhízott, nagyon nem mindegy, hogy az ízületeknek mekkora súlyt kell cipelnie. Mozogni annyit mozogjon, amennyit ő maga akar, erőltetni soha nem szabad!
2011. okt. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnéztem a tápokat majd valamelyiket megprobálom beszerezni, bár egyiket sem láttam még boltban nálunk. Amugy nem ahol kezdödik a láb, hanem a hajlatban van a gond, ami mint most megtudtam nem térd, hanem könyök...Azért nem annyira durva mint a belinkelt videoban a német juhásznál, de azért érezhetö-látható egyértelmüen. De mindegy is, vissza fogom vinni a dokihoz, nem is értem miért nem mondta, h ez ennyire komoly dolog
2011. okt. 23. 14:29
 16/25 anonim ***** válasza:
Boltban a fenti tápok egyikét sem fogod megkapni, ott csak a Pedigree és társai kaphatók. Állateledeleseknél keresd és internetes áruházakban.
2011. okt. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Én már elmondtam pontosan, de te úgy látszik még is azokban hiszel, akik látatlanban aggyák a tanácsokat. Mondtam, hogy a kutyád, a korához képest nem súlyos, nincs túltáplálva. Nem az etetésével van gond, egyértelműen angolkóros. Azt is tanácsoltam, hogy talán egy másik orvos véleményét is hallgasd meg, hogyan kell kezelni, mert ha nem késlekedtek, ebben a korban nagyon jó eséllyel gyógyítható!Persze, ha neked a gyakorin lévő"orvosok" többet mondanak, ám hallgass rájuk, és várd meg míg visszafordíthatatlan lesz a csontelváltozása a kutyusnak. Az ételét pedig ne vond vissza, mert JÓ a súlya a kutyádnak!! Minél előbb gyógyszeres kezelésre van szüksége!
2011. nov. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónál a pont!

Másik orvos !!!!!

2011. nov. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Tisztelt "Utolsó-utolsó". Igen, így lett volna helyes, mint hogy a gyakorin próbálja meggyógyítani az angol kórós kutyust! Fiatal még, és így nagyon jók az esélyei a teljes gyógyulásnak, persze, ha olyan orvos kezeli, aki azt is tudja miről kezelje. Mielőtt bárki félre értené, tenyésztő vagyok, ezt a kutyust is láttam. / nem az én kennelemben született, de ennek ellenére ő berni, ugyan úgy érzek iránta, mintha az én "gyermekem" lenne. Szeretném ha az építő tanácsot meghallgatná a gazdi, és nagyon gyorsan kezeltetné a kiskutyust, nem a tápon vacillálni.
2011. nov. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is helyes, hogy itt is kérdezett. Ez azt jelzi, nem törődött bele a kicsi állapotába. Talán felfogja, hogy valóban komoly a baj és csak megfelelő orvos tudja meggyógyítani.
2011. nov. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!