Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet kinyitni a...

Hogyan lehet kinyitni a folytónyakörvet?

Figyelt kérdés
A menhelyen rárakta az emberke, de most nem tudjuk levenni. Kissé kezdő kutyatulajdonos vagyok, nem jövök rá. Van valahogy 2 karika egymáson átmenve, de hogy az hogy nyílik... Köszönöm a segítséget.
2011. okt. 22. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
Először is csatold le a pórázt, és csak a folytónyakörv legyen rajta, utána az egyik karikát biztos ki tudod húzni, ennyire kezdő nem lehetsz! XD
2011. okt. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem lehet kinyitni, húzt át a kutya fején és utána fogd meg valamelyik végét, a többi pedig magától lecsúszik.
2011. okt. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
csatold le a pórázt, aztán húzd le a kutya fejéről és aztán megfogod az egyik végét és kicsúszik és ennyi a tudomány.:)
2011. okt. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Húzd le a kutya fejéről. Elméletileg simán le kéne jönnie. A fülére vigyázz. Mi is törtük rajta a buksink, hogy tegyük fel rá, de rájöttünk. Ilyen sima kis lánc gondolom a végén 2 nagyobb karikával. Na láncot áthúzták az egyik karikán, úgy hogy a másik karikával összeakadt és ezt a nagy kört húzták rá a fejére. Van olyan, amivel ezt se kell már megcsinálni. Sok sikert. Majd írd meg mi lett:)
2011. okt. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Fojtónyakörv, nem folytó! Egek!

Húzd le a fejéről!

2011. okt. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Úúú KÖSZÖNÖM mindenkinek a segítséget, sikerült. De kezdő vagyok, nélkületek nem tudom mikor jövök rá. További szép napot nektek. :)
2011. okt. 22. 16:31
 7/12 A kérdező kommentje:
Fojtó vs. folytó, beismerem, hibáztam. Ahogy tellik az idő az iskola óta, egyszerűen felejtek el írni, ez szörnyű... :(
2011. okt. 22. 16:34
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Simán le kell húzni:)

Én egyszer fél órát szenvedtem egy ilyennel:D A barátnőm elutazott, és megkért, hogy vigyem el sétálni a kutyáját, amíg nincs otthon. Mire én rájöttem, hogy hogyan is kell ezt a láncot befűzni...azt hittem, hogy egyik karikát kell a másikon átnyomni valahogy:D Aztán leesett, hogy a láncot kell áthúzni a karikán:D

2011. okt. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Akiteki ***** válasza:
100%

Először én is azt hittem, hogy valami bűvészmutatvánnyal kell áthúzni egyik karikát a másikon. Szerintem először mindenki beleesik ebbe a hibába, aztán rájön, vagy megmutatják, hogy a láncot engedjük át a karikán.

Mostanra már azt is tudom, hogy mindig az óramutató járásával ellenkezőleg kell rátenni a kutyára. Ti: Bal oldalamon jön a kutya, ha nem húz, akkor a lánc kilazul. Ha fordítva teszem fel, nem tud lazulni, csak egyre szorosabb lesz.

2011. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Akiteki válaszához, mert az óramutatót nem teljesen értem, lehet hogy hülye vagyok... :)

én úgy jegyeztem meg, hogy a fojtónyakörvnek 'P' betűt kell formáznia, mikor ráhúzod a kutya fejére. Akkor tényleg kilazul és nem fojtogatja magát feleslegesen.


Jó kutyázást! :)

2011. okt. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!