Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panelba lakom és nem merem...

Panelba lakom és nem merem kinyitni az ablakot, nehogy kiugorjon a kutya. Kiugrana? Mennyire fejlett ez az érzékük?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyszer felemeled, és megmutatod neki, mi van odalent. Biztosan nem fog kiugrani.
2011. máj. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 zsuzsabazsa ***** válasza:

Vannak olyan megoldások, hogy szabályozhatod mennyire legyen nyitva az ablak.

Vannak műanyagból és fémből készült, erre a célra gyártott ablak kitámasztók.

2011. máj. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Legyél óvatos,ha nem vagy otthon ne hagyd nyitva.Jobb az elővigyázatosság.
2011. máj. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

erős szúnyogháló


nemrég voltam állatorvosnál a malackáimmal,és pont egy cicát műtöttek,a 8.ról esett ki (ismerem a gazdit,nem ő dobta,sőt,ugy megviselte,h ha a gyereke esik ki,az se enynire)


én biztos tennék rácsot/hálót,biztos ami biztos


okosok,de nah...

2011. máj. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Milyen kutyáról van szó? Egyébként szoktatás kérdése az egész. Nekem egy palota pincsim van, aki a párkányon szokott feküdni és nézelődni. Mint egy macska :) Persze sosem nyitott ablaknál. Nyitott ablaknál csak úgy, ha én ott vagyok és fogom. De ő például azért valamilyen szinten tart a magasságtól. Harmadikon lakunk. A külső párkányra soha nem merne kilépni, látom rajta. Még ha nem lennék a szobába és úgy hagynám akkor sem megy teljesen a nyitott ablak elé a párkányon, csak mellé úgy meg nem tud ki esni.

Mutasd meg neki, hogy van ablak vedd fel ölbe, érezni fogja ő a távolságot. Ha elmész otthonról akkor ne hagyd nyitva csak résnyire (lehet szabályozni) mikor pedig a szobában vagy akkor pedig rendesen sarokra. Barátnőm német juhászkutyája például imád nézelődni az ablakban. Igaz ők a földszinten laknak. Radiátor csövére feltámaszkodik és ott nézelődik naphosszat. Itt nálunk, mikor vigyáztam rá dettó ugyan ezt csinálta, oda kellett raknom neki két puffot és arra szépen felült. Fura volt neki, hogy na magasabban vagyok, de eszébe nem jutott volna, hogy kiugorjon, vagy akár csak feltámaszkodjon a párkányra. Pedig nyitva volt az ablak. Ne aggódj ennyire. Figyeld meg hogyan viszonyul a kutyusod a dologhoz és ahhoz mérten tegyél óvintézkedéseket. Ha nagyon aggódsz akkor tegyél az ablakra szúnyoghálót vagy ilyesmit, de én ezt feleslegesnek tartom. Milyen fajta kutyusod van? Vadász kutya? Félsz hogy valami után megindul?

2011. máj. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen vadászkutya keverék és mivel az utcán is minden után elindul, attól félek lát valamit és megindul a 2.ról... :S
2011. máj. 12. 16:43
 7/9 anonim ***** válasza:
háát rizikós, szerintemmax bukór nyisd ki. HAnyadikon laktok? 10.ről csak nem ugrik ki...
2011. máj. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2011. máj. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Vadászkutyát panelban. Bravo.
2011. jún. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!