Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol lehet olyan munkát találni...

Hol lehet olyan munkát találni (keresni pl. neten), ahol állatokkal kell foglalkozni, róluk gondoskodni? Többi lent

Figyelt kérdés
Menhelyen szívesen dolgoznék (sokszor voltam/vagyok önkéntes), de minden állás foglalt. Önkéntes feladatokat továbbra is vállalok, amikor csak tehetem, de az albérletemet + számláimat nekem is fizetnem kell...
2010. febr. 26. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Állatkert nincs a környéketeken? Állatgondozó telep?Milyen állatokra gondolsz? Istállótakarítás, vagy kutyaetetés? Esetleg adj fel hírdetést, hogy kutyasétáltatást vállalsz!
2010. febr. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Állatkerttel már próbálkoztam, de sajna nincs állás. Hirdetésfeladás jó ötlet!:)köszi
2010. febr. 26. 12:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon vigyázz!

CSAK olyan helyre menj,ahol első naptól kezdve bejelentenek,és ezt gondosan ellenőrizd!!!!

Az állatgondozás tipikusan az a munka,ahol sok helyen nem jelentenek be,"elfelejtenek" kifizetni stb.

Az utóbbi 20 évben lovakkal dolgoztam alkalmazottként,és rengeteg helyen becsaptak!

Ígéreteknek(majd bejelentünk próbaidő után stb.)NEM SZABAD hinni!

És az első alkalommal,mikor nem fizetnek ki fillérre pontosan,azonnal el kell jönni és a munkaadót minden lehetséges helyen feljelenteni.

2010. márc. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Én is így gondolom, ahogy Te is írtad!:))Sokszor megpróbáltak már becsapni (nem csak "állatos" munkahelyen..).
2010. márc. 2. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!