Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpe vagy közép a megfelelő?

Törpe vagy közép a megfelelő?

Figyelt kérdés
Törpe vagy közép schnauzert szeretnék.Panellakásban élünk, a házban senki nem ellenzi a kutyatartást,sőt nagyon is szeretik ha van kutya a házban :) Kis öregek meg nagyobb családok laknak a házban :) Szóval a kérdés: Melyik ideálisabb panelba a törpe snaci vagy a közép? És mi a véleményetek a snaciról,mint fajtáról? Természetesen tk-val chippel,oltásokkal,féregtelenítéssel rendelkező kiskutyát fogunk választani ez nem kérdés :) Előre is köszi.
2011. okt. 24. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

törpe szerintem jobb lakásba. Ezt nézd meg: [link]


[link]

2011. okt. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia, nekem törpe schnauzerem van, nem sokára kezdek tenyésztésbe is.

Szerintem az egyik legsokoldalúbb kutya, tökéletes átmenet az öleb és munkakutya között, egy rendkívüli egyéniség, nem véletlenül mondják hogy az egyik lekiegyensúlyozottabb, legegészségesebb fajta.

Azt tudni kell hogy egy nagyon aktív kutya, tehát panelba inkább törpe hisz a középnek még annál is több mozgásra van szüksége.

Nem tudom mire vagy még kíváncsi?

Tenyésztőkkel kapcsolatban is tudok segíteni, jól ismerem a hazai állományt, tenyésztőket, neveket...

2011. okt. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Ja és napi szinten 5-6 órát sétálnánk/futnánk/úsznánk/bicóznánk a kutyával :) Meg heti 3x kutyasuli is természetesen+kiállítások is :)
2011. okt. 24. 15:38
 4/11 A kérdező kommentje:
2. Nagyon szépen köszönöm :) Igen ha megkérhetlek segítesz? mert én más fajtákban vagyok annyira jártas hogy a tenyésztőket is is merem :)
2011. okt. 24. 15:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Második vagyok, írd meg a kérdéseidet privát üzenetben, szívesen válaszolok, ami a tenyésztőket illeti azt is írd meg kinéztél-e már valakit, vagy ha nem akkor hogy milyen kutyát szeretnél (szín, kor, kiállítási vagy csak hobby) és azt hogy mikor.
2011. okt. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi.írtam privát üzenetet :)
2011. okt. 24. 16:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Inkább törpe
2011. okt. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi..:)
2011. okt. 24. 16:26
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem fehér törpém van, én is tenyészteni vettem, de aztán nem ugy alakult - én is a törpét javaslom.

Milyen színűt szeretnél?

2011. okt. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát fekete vagy fekete-ezüst esetleg só-bors fehér nem nagyon tetszik..persze ha nekem lenne akkor imádnám..de a sötétebb kutyák jobban tetszenek :)
2011. okt. 24. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!