Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan mondjam meg nekik?...

Hogyan mondjam meg nekik? (többi lent)

Figyelt kérdés
Anyukámtól és a párjától kaptam egy puli kölyköt. Magával a fajtával nincs bajom nagyon szeretem meg minden. Csakhogy én menhelyi kutyust szerettem volna. Hogyan mondjam ez meg nekik? Nagyon lelkesek meg minden és nem akarom őket megbántani.
2011. okt. 24. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát sehogy oda mész hozzájuk és mondod nekik, h nekem kell ez a kutya de jobban örültem volna egy menhelyi kutyának. Valami ilyesmit mondjál nekik. Sok sikert!:DDD
2011. okt. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmit ne mondj, lehet hogy segíteni szerettél volna egy menhelyi kutyusnak de ezzel eldobod magadtól a másikat ha lecserélnéd esetleg az meg ugyanolyan.... ha teheted hozzál mellé másikat egy menhelyről.
2011. okt. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
ez az, akkor a pulit meg eldobod? Ugyanazt a sorsot kapja tőled, mint amilyen sorsból meg akarsz menteni egyet? Hogy is van ez?
2011. okt. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Szerintem ha meg is mondod, nem haragudnak meg érte, bár ezt szerintem te is belátod, ha visszaviszitek ezt a kutyát, ez is menhelyre kerül. Szóval ugyan az. Inkább élvezd ki, hogy kaptál egy kutyust! xD
2011. okt. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagy benne, hogy nem menhelyi a pulid?

Am. ha úgy szerezték hogy valaki eladta, akkor is jót tettél hogy "befogadtad", mert kerülhetett volna nagyon rossz sorsa is. De hozzád került, jó helyre. :)

2011. okt. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
eldobod a puli(és befogadsz egy menhelyit)-->menhelyre kerül-->nem csináltál semmit
2011. okt. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amúgy egy szóval sem mondtam hogy el akarom dobni a pulit.
2011. okt. 24. 19:27
 8/10 anonim ***** válasza:

én se olyan kutyát kaptam amilyet kértem és nem is kölyök volt hanem már 1 és fél éves...szüleim egyik ismerőseimtől hozták mert nekik nem kellett..aztán megszerettem , és most már 9 éves és oda nem adnám semmi pénzért :) örülj a pulinak pár hónap után meg el sem akarod engedi annyira a szívedhez nő..nálam is így volt..


( bár egy kölyök kutyának jobban örültem volna vissza gondolva mert pár nap elteltével kiderült hogy a kapott kutyámmal viselkedési problémák vannak..egyszóval akiknél volt ők nem szocializálták...de kicsi voltam ekkor ehhez és csak pár éve kezdtem vele úgy foglalkozni..de még mindig nem 100%-os a javulás..)

de ennek ellenére nem adnám oda senkinek :)

2011. okt. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vedd úgy, hogy ő menhelyi kutya. Ha nem nálad lenne, akkor menhelyre került volna.
2011. okt. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kár ezen emésztened magad. Szép dolog, hogy menhelyről szerettél volna kutyát, de ha így alakult, kénytelen leszel elnapolni a dolgot. Inkább a kis pulinak próbálj aranyéletet biztosítani.

Lesz még alkalmad az életben menhelyi kutyát menteni. Addig meg élvezd, hogy a magad képére formálhatod a kölyökkutyádat, élvezd, hogy még senki nem "rontotta el", és nem utolsósorban élvezd anyukádék örömét.


Aztán majd, ha a körülményeid úgy alakulnak, elmehetsz egy menhelyre is, vagy az öledbe csöppen egy árokparti reszketeg kóbor kutya.

Ha pedig mindenképp segíteni szeretnél a menhelyi kutyákon, elmehetnél esetleg segíteni önkéntesként. Biztos szívesen látnának.

2011. okt. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!