Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik fajta való kinti tartása?

Melyik fajta való kinti tartása?

Figyelt kérdés

Berni pásztor, golden retriever, whippet, angol agár, labrador.

(+ közepes méretû kert+1 órás séta+játék a kertben)


2011. okt. 25. 08:25
1 2
 1/17 Akiteki ***** válasza:
90%
Whippet és angol agár semmiképpen!!!
2011. okt. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
15%
Hát ha van egy fedett hely (pl. ól,házikó,garázs..stb) neki,ahová be tud menni,akkor szerintem majdnem mind kibírja a telet.
2011. okt. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Whippet, angol agár teljességgel kizárva. A wipi még a lakásban is tud fázni, imádnak bebújni a plédek, takarók alá. Épp csak az orruk lóg ki onnan:) Szóval agarak nem.

Berni pásztor lenne a legjobb, neki olyan bundája van, hogy tutira nem fázna. Bár barátnőm goldija is kertben van, télire nagy bundát növeszt, őt sem láttam még fázni.

2011. okt. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A berni, golden és labrador bírják a hideget. Utóbbi kettő még a jeges vízbe is képes belemenni, csak hogy úszhasson!
2011. okt. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
csak egy tipp. kinti tartásra választhatsz egy szép menhelyi kutyát is, lehet sokkal szivósabbak. nekünk is van egy németjuhász keverék menhelyről. már idős volt mikro elhoztuk de nagyon jól beilleszkedett a többiek közé(van még egy kutyánk és 3 macsek). saját tapasztalatból csak ajánlani tudom,
2011. okt. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Akiteki ***** válasza:
84%

08:51

Még az orruk sem lóg ki! Azt szeretik, ha totál be vannak takarva. Eleinte aggódtam, hogy megfullad a derekamon, egész éjjel lestem, hogy jól van-e. :)))

2011. okt. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A két agár nem, a két retriever és a berni pásztor igen.


Ha nagyon agarat akarsz, akkor a magyar és az orosz agár, valamint az ír farkas és a skót szarvasagár tartható kint, persze rendesen szigetelt kényelmes ház kell nekik.

2011. okt. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Milyen a magyar agár jelleme?

2011. okt. 25. 14:43
 9/17 anonim ***** válasza:
A magyar agár sem való kintre, sőt szerintem semmilyen agárfajta sem. A felsoroltakból leginkább a berni pásztor, esetleg a retrieverek, bár speciel az én goldim télen fázik odakint és be kell engedni.
2011. okt. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Bár még sosem volt agaram, de azt gondolom, hogy nincsenek nagy jellembeli különbségek az agarak között.


De ha majd egyszer sok pénzem lesz (lol) akkor lesz egy whippetem és egy salukim:)

2011. okt. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!