Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szép kutyád van?

Szép kutyád van?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 20:04
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

annak aki a képet feltöltötte:

nagyon szééép.....!

2011. okt. 25. 21:29
 12/22 anonim ***** válasza:

A szeretetünk minden,még a csúnyácska(ha egyáltalán létezik ilyen)kutyákat is megszépíti.Itt a két rosszaságom,nekem ők a legszebbek! :) Bundi,kuvasz keverék kutyum(menhelyi):

[link]

[link]

[link]

És Rexi,erdélyi kopó keverék kutyi,aki az utcáról került hozzánk:

[link]

[link]

[link]

2011. okt. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
tökre aranyos mind kettő :)
2011. okt. 26. 00:36
 14/22 A kérdező kommentje:

a kuvasz keverék tuti hogy "oda kap"

már mint az idegeneknek! legalábbis szerintem.

2011. okt. 26. 00:38
 15/22 anonim ***** válasza:
Köszi :)) Valóban,Rexike csak ugat,Bundi(a kuvi)viszont kapásból odaharap,ha valaki nem tetszik neki!Ha viszont engedélyt adok az illetőnek a belépésre,egy hang nélkül tűri,maximum csúnyán néz,de hozzá nem nyúlna a vendéghez:)
2011. okt. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Az én "kiskutyám" menhelyi. Amerikai pitbull és németjuhász keverék. Nagyon okos és szép, de rettenetesen öntörvényű. Viszont nagyon ragaszkodó.
2011. okt. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Az enyém vörös spániel és fekete pulikeverék keveréke.

Drótszőrű spánielnek hívom.

Szőke, mint a napsugár, itt-ott vörös beütéssel. Gyönyörű sötétbarna szeme van, úgy néz ki mint egy plüssmaci. Hatalmas bumfordi feje van, tömzsi, rövid lábai. Olyan formás az egész kutya, állandóan dögönyözni kell. Ha jókedve van, hasra veti magát és táncol: jobbra-balra lóbálja azt a nagy fejét, tele szájjal vigyorog hozzá és ritmusosan topog a mellső lábaival, közben a hátsók teljesen hátranyújtva.

Akkora szőre volt kiskorában, amikor először megnyírattam, lemértem a szőrét: 2 kg-t nyomott. Amúgy 17 kg az egész kutya.

Gyönyörű és nincs több belőle. Szoktam is neki mondani, hogy sehol, sehol a világon nem találnék még egy ilyen kutyát.

Állandóan vigyáz a papucsomra. Repedtfazék hangja van.

Múltkor beteg volt, infúziót kapott, de még akkor is csak puszilgatta az orvos kezét. Sőt miután leszorítottuk őt a röntgenasztalra, majd a vénájában turkáltak, lekerülve a vizsgálóasztalról hasra vetette magát és elkezdett táncolni.

2011. okt. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Igen, különösen szép a fajtáján belül. És nem vagyok elfogult, mindenki ezt mondja:) És amilyen szép, olyan nehéz vele :D
2011. okt. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
2011. okt. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 kyry válasza:
Nekem 1 Pekingi palotapincsim van nagyon szeretem, szerintem ő a legszebb és legcukibb :) bár nagyon butus!
2011. okt. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!