Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Whippet megfelelne nekünk? (lent)

Whippet megfelelne nekünk? (lent)

Figyelt kérdés
Panellakásban élünk,napi szinten 5-6 órát mozogna a kutya(futás,biciklizés,úszás stb.)heti 3-szor kutyasuli,hétvégente kiállítások.Sosem lenne egyedül mert valaki mindig itthon van.Van egy 3 éves unokahúgom,imádja a kutyákat tudja hogyan kell velük bánni volt kutyánk csak Ő sajnos meghalt 2 évesen de a családban több kutya van és védelmezik elég erősen a kislányt,szóval egy whippet mennyire lenne jó választás? Előre is köszönöm!
2011. okt. 26. 16:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írsz magatokról... nincs veletek baj.

A whippet kiválóan alkalmazkodik majd, belesimul majd az életetekbe épp úgy mint a foteletekbe.

Tartsátok whippetként és akkor mindenki boldog lesz!

Gratulálok a választáshoz!

2011. dec. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszi :) Hát most nagy dilemmába kerültem mert szóba került a magyar agár is :)
2011. dec. 11. 11:53
 13/18 Akiteki ***** válasza:
100%
Mindkettő jó választás. Tartásukban nagy különbség nincs. A magyar agár a családon kívül más kutyákkal kevésbé barátságos. Míg egy whippet bárkivel leáll játszani, a magyar agár megválogatja a barátokat.
2011. dec. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ezért tetszik jobban a magyar mert nem spanol le mindenkivel rögtön,és ki kell érdemelni a barátságát :) A whippet is nagyon tetszik,csak most nem tudok egyszerűen dönteni :) A magyar közelebb áll hozzám,viszont a whippetbe is szerelmes vagyok :)
2011. dec. 11. 12:17
 15/18 A kérdező kommentje:
Felvetettem az ötletet,hogy legyen egyszerre egy magyarunk meg egy whippetünk..de anya csak egyet engedett meg :) Azt mondta akkor a szobámat nekik is adhatnám :)
2011. dec. 11. 12:21
 16/18 Akiteki ***** válasza:

Nem jó ötlet egyszerre két kutya, igaza van Anyukádnak.

Először neveld fel szépen az elsőt, legyen minden rendben vele, aztán majd egy év után gondolkozhatsz egy másikon.

2011. dec. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Hát igen,anya is ezt mondta :) Csak ez meg olyan rossz,hogy nem tudunk dönteni..
2011. dec. 11. 16:30
 18/18 A kérdező kommentje:
Kitettem egy kérdést hátha valaki tud megoldást :)
2011. dec. 11. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!