Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfelelne egy egyszerűbb...

Megfelelne egy egyszerűbb hátizsák a kutyának, vagy vegyek egy szuperminőségűt?

Figyelt kérdés
Ajánlották, hogy vegyek a kutyámnak hátizsákot, hogy séta közben arra figyeljen, de nem is ez a lényeg, hanem hogy jó egy alapzsák, vagy inkább pl egy julius k9? Ez azért fontos, mert nem tudom, hogy ergonómiailag jó lenne az olcsóbb, nem e lesz baja a gerincének a terheléstől stb...
2011. júl. 29. 20:11
1 2
 1/13 debildevil17 válasza:
12%
minek hátizsák a kutyának?:|
2011. júl. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Szerintem inkább magadnak vegyél hátizsákot
2011. júl. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
mondtam hogy nem ez a lényeg, hanem hogy túl izgága séta közben fajtából adódóan, és azt tanácsolták, hogy vegyek hátizsákot, mert az annyira lefoglalja, hogy nem ''tud'' másra figyelni
2011. júl. 29. 20:36
 4/13 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem inkább fáraszd ki és neveld meg. Most szerencsétlen még izgága sem lehet? Miért nem vettél akkor nyugodt fajtát ha ez nem tetszik? Gondolom ezt a tanácsot nem szakértők adták...

Amúgy meg ha mindenáron hátizsákot akarsz neki akkor olyan vegyél ami kutyáknak való. De attól nem nyugodtabb lesz hanem majd valószínűleg megpróbálja leszedni magáról ha pedig megszokta akkor ugyanúgy tud benne rohanálni. Logikátlan...

2011. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
kedves válaszoló, kutyaiskolában most végeztünk, nevelt kutya, stb, és de szakértők mondták :D
2011. júl. 29. 22:25
 6/13 A kérdező kommentje:
napi 3 óra mozgás, 2szer 15 perctanítás, 1 óra játék
2011. júl. 29. 22:25
 7/13 anonim ***** válasza:

Mit értesz "izgágaság" alatt a sétán?

Mennyi idős a kutyád?

Azok a "szakértők" ........

2011. júl. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
2,5 éves, jön szépen sétánál, csak minden lefoglalja, és nem mindig arra összpontosít, amire kéne :/, szakértő: kiképzők és tenyésztők, de ha itt nem kapok értelmes választ, majd újra felkeresem őket
2011. aug. 1. 13:08
 9/13 A kérdező kommentje:
de ha valaki válaszolna, azt megköszönném :D
2011. aug. 1. 13:08
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
A séta arra van hogy szórakozzon. Nem arra vigyázzállásban legyen melletted. Ha mint írod jólnevelt, akkor nyugodtan hagyjad nézelődni, aztán ha kell szólsz és szót fogad.
2011. aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!