Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A törpe pincserem egyik...

A törpe pincserem egyik emlőjében kb fél diónyi dumót találtam. Először még puhább volt, most viszont már majdnem kőkemény. Mi lehet ez? = (

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 20:19
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen =), hétfőn mindenképpen elvisszük az orvoshoz...remélem csak egy zsírcsomó...abban reménykedek, hogy mivel még életvidám, van étvágya (de még milyen!), és kis hülye, mint eddig, valamint nem fáj neki, hogy van még nagyon a kezdeti stádium, vagy nem is daganat...megírom, hogy mi lett a vizsgálat eredménye, hogy másnak is tudjak esetleg segíteni vele...
2011. okt. 29. 10:32
 12/22 anonim ***** válasza:
Ha több kis borsó nagyságú gumók vannak ott neki és mint írtad már kemény is akkor biztos, hogy emlődaganat. Egyik ismerősöm kutyáját ugyan erre fogják most műteni. Ugyan ilyet találtunk neki az egyik hátsó cicién. Megmutatta nekem én mondtam, hogy hát erre számítson mert szerintem az. Persze reménykedtek, hogy csak valami zsírcsomó vagy ilyesmi, de sajnos nem az volt. Nem akarlak téged sem lehangolni, az orvos nekünk elmondta, hogy ha jóindulatú akkor semmi probléma nem lesz. Majd ha elviszitek akkor úgy is felvilágosítanak.
2011. okt. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
köszi szépen...hajj, remélem, jóindulatú...beleőrülnék, ha elveszíteném ezt a kis marhát =/
2011. okt. 29. 12:24
 14/22 anonim ***** válasza:
voltak már kölykei? Szeritem is emlődaganat. És ha idejében észreveszik még menthető. Az én nőstény kutyámnak rákja lett. És hatalmas. El kellett altatni!
2011. okt. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom,hogy emlődaganat.A mi kutyánknál is ez volt,még időben észrevettük.Megműtötték és egyben ivartalanítva is lett.A kivett csomókat elküldték szövettanra és kiderült,hogy rosszindulatú daganat. De,ha időben el van kapva és kiműtik,akkor nem tud továbbterjedni.
2011. okt. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
és az, hogy "időben", mit jelent? mert én két hete vettem észre =( az még ugye belefér? hétfőn mindenféleképpen elmegyünk vele...
2011. okt. 29. 22:21
 17/22 A kérdező kommentje:

13:33-as


nem voltak kölykei...és sajnálom, hogy el kellett altatni a kutyátokat...remélem őt nem kell, mert nem bírnám feldolgozni =(

2011. okt. 29. 22:25
 18/22 anonim ***** válasza:
az én spánielemnek (mnt már írtam) van de csak 1.de nemrég születtek kölykei és nem volt semmi gond
2011. okt. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nálunk az "időben" annyit jelentett,hogy én 2 darab borsó nagyságú csomót vettem észre,de a műtétnél a doki szerint 3 volt benne.De "csak" borsó nagyságúak.Nekünk azt mondta a doki,hogy mi még nagyon időben voltunk,mert vannak sokkal súlyosabb esetek is.Itt az a fontos szerintem,hogy ne terjedjen el... Reméljük,hogy nálatok is rendben lesz minden.Majd írd meg mit mondott a doki!
2011. nov. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Melyik emlőn van? Állítólag ha rossindulatú, de hátsó emlőn van, akkor ha terjed akkor előre terjed másik emlőre, viszont ha első emlőn van, akkor hamarabb megy rá a tüdőre.
2011. nov. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!