Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mia vélemenyétek az óriás...

Mia vélemenyétek az óriás schnauzerekről? (:

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 19:54
 1/9 A kérdező kommentje:
* Mi a
2011. nov. 1. 19:55
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Az meg mi?
2011. nov. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek,szép és jó kutyák,de tapasztalatom nincs velük.
2011. nov. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nyolc évig élt velünk egy ilyen kutya, kiváló házőrző, fegyelmezett, kötelességtudó. Senkit ok nélkül nem bántott volna, soha. Óriás, vagyis termetes kutya.

[link]

2011. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Törpe és közép schnauzerem van, de az óriásokkal is van tapasztalatom. Az óriásnak hasonló a viselkedése, mint a kisebb fajtársainak. Nagyon barátságos, szereti a társaságot.

Méreteinek köszönhetően mindent/mindenkit könnyen megvéd. Nagyon okos, könnyen tapnítható.

Szerintem gyönyörű és tökéletes jellemű kutyafajta:)

2011. nov. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem keverék kutyám van, van benne snautzer vér is. Külsőleg is hasonlít rá, sokan azt hiszik hogy közepes testű snautzer. Tulajdonságilag teljesen olyan. Megbízható, könnyen tanítható, és nagyon barátságos mindenkivel, viszont van 3 ember akiket megugat valamiért. Én döntöm el kit engedek be a lakásba és nem ő. Én imádom!
2011. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jelenleg lakásban lakom úgyhogy törpém van, de ha egyszer úgy hozza az élet akkor tuti lesz egy só-bors óriásom. Én rajongom ezért a fajtáért, kiváló munka és családi kutya is egyben.
2011. nov. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, olvadozom, ugyanis nekem is óriás schnacim van, rajongok érte, ő a legédesebb a világon!! Gyönyörű, hűséges, rendkívül okos, igazi barát, érzelmekben gazdag, fantasztikus kutya. Igazi egyéniség.
2011. nov. 1. 21:51
 9/9 A kérdező kommentje:
és örülök hogy Tőletek sem áll távol.(:
2011. nov. 1. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!