Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westie lehet kint tartani?

Westie lehet kint tartani?

Figyelt kérdés

Westie-t lehet kint tartani?

ÉS általában csak az öleb kutyákat kell bent tartani?


2011. nov. 2. 17:17
1 2
 11/16 anonim válasza:
Nálunk kinn van amikor nem vagyunk itthon, kb du 4-ig.. van kinn meleg háza..amikor itthonvagyunk és jelzi, h be akar jönni akkor beengedjük, éjszaka a konyhában alszik vagy fenn az ágyamban:) meg kell rá tanítani, h szobatiszta legyen és akkor nincs baj.Nem szeret sokáig benn lenni kell neki is azért h szabadon futkosson meg sétálnia is.
2011. nov. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
tulajdonképpen ő is egy KUTYA eredetileg kint jó neki ... nekem is van westiem és sokkal jobban szeret a kertben lenni, hiszen ő ott tud igazán játszani, rohangálni és olyan jó nézni mikor boldog. bent csak alszik, sokszor sír is mert ő igazán kint érzi jól magát ... az meg egy másik hogy ő tényleg társasági kutya, úgyhogy ha kint van vagy vegyél mellé társat, vagy nagyon sokat menj ki hozzá
2011. nov. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy rengeteget kint lennék vele!Napotna 2-szer megsétáltatnám!
2011. nov. 8. 19:16
 14/16 anonim válasza:

Lehet, de nem nagyon ajánlanám.

Eleve utál egyedül leni, mert társasági kutya(mint általában a legtöbb), másrészt a fehér szőre soha nem lesz fehér, mivel a sok por sár s egyebek összekoszolják a szőrét. Napközben ha nem vagy otthon akkor szerintem kiteheted az udvarra de legyen neki egy fedett kis vacka és ha teheted szerintem az a legjobb ha kint is van és bent is. Kint játszik bent alszik.

2011. dec. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az én westiem is kint van egész évben a kertben télre vettünk neki fűtött kutyaházat, van egy kisebb ház a kertbe ami fűtött abbya is beengedjük, nyáron sokszori vízcsere, de nem jéghidegre, vizes borogatás ha nagyon meleg van, mivel ő imád üszni ilyenkor a medencébe berakjuk és akkor ott úszkál ha pedig ki akar menni teszünk neki oda egy ilyen izét és akkor azon kijön
2013. aug. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 hbszabi válasza:
Ne haragudj, de milyen fajtacsoportban van a westie? Véletlenül nem terrier (III. fajtacsoport? Ne írj hülyeséget mert ragadós és elhiszik. Nagyon nem öleb. "Csak fehér"
2014. márc. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!