Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok ajánlani jó, megbízha...

Tudnátok ajánlani jó, megbízható, esetleg kipróbált Német Juhászkutya tenyésztőt?

Figyelt kérdés

Egy fajtatiszta lány kiskutyát keresek, november végi, decemberi elvitellel (még az is jó hogyha most, vagy egy-két héten belül születnek, igaz akkor az már december végére, január elejére csúszna, de ha megéri akkor várok szívesen).


Szeretném ha vörös lenne, a klasszikus német kiállítási vagy munka vonalból. ( [link] ). A kiskutya legyen törzskönyvezett. Nagyon fontos hogy a szülők bizonyíthatóan szűrve legyenek diszpláziával (meg fogom nézni a papírokat).


Ha ezek a feltételek mind teljesülnek akkor a pénz tulajdonképpen nem számít.


Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. nov. 2. 19:00
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem rád akadtam ki:D Fogtam a Winterschal Kennelt:)
2011. nov. 4. 09:17
 12/18 anonim ***** válasza:
www.milfordkennel.hu
2011. nov. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

[link]

nagyon jó tenyésztő volt egyszer nekem is tőlük egy kutyám. Iskra von Hirsman volt a neve. Sajnos egy hét után ellopták. A tenyésztő segített a keresésben de így sem lett meg.

2012. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
na hát azzal a kutyával, ami a honlap elején van, dolgozni tuti nem fogsz. szegénynek milyen a hátulja:((( csoda, hogy menni tud.
2012. jan. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
kedves utolsó. nem olyan volt az a kutya. Inkább apjára hasonlított Quax vom Denischen Hofra. a kezdőlapon tényleg nem szép az a kutya de láttam a tenyészetüket és normális kutyák vannak.
2012. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Tipikus küllemtenyészet. Ezek a kutyusok a legritkább esetben fognak még egy rongyot is, ha éppen el nem szaladnak az ostornál. Szomorú, hogy ez lesz egy munkakutyából. Én a helyedben egy f@sza ordas kant vennék!!!:)
2012. jan. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
2012. szept. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kun Beatrixtól vehetsz Cegléden. Érdemes megnézni!

Stabil idegrendszer, fáradhatatlan fizikum, szemet gyönyörködtető, intelligens, kifejező tekintet.

Igazi, élő kutyák. Aki van olyan szerencsés, hogy vehet tőle, igazi kincsre lel.

2012. szept. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!