Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idő, míg megszokják az...

Mennyi idő, míg megszokják az új helyzetet?

Figyelt kérdés
Van 2 kutyám. Eddig gyesen voltam,a nap szinte minden percét együtt töltöttük, napi szinten 5-6 órákat sétáltunk. Most elkezdtem dolgozni, 12 órában, 4 nap meló, 2 nap szünet. Így ugye kevesebbet tudok velük lenni azokon a napokon,mikor dolgozom. A napi 2-3 óra séta így is megvan, de látszik, hogy nem értik,mi van, és hiányzik nekik a többi. Kerti kutyák, szóval tudnak azért mozogni kettesben is,de nyilván nem ugyanaz. Mikorra szokják meg?
2011. nov. 3. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Van kert. Van napi plusz mozgás. Nem lesz semmi gond.
2011. nov. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem hamar ,max 1-2 hét..
2011. nov. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hozzá lettek szoktatva fokozatosan az egyedülléthez, (külön-külön is)?...ha igen akkor semmi gond-ha nem kapnak feladatot majd találnak maguknak,területvédelem, vadászat, kertrendezés stb. ezekkel lekötik magukat:)
2011. nov. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!