Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ivartalanítás mennyi...

Az ivartalanítás mennyi pénzel jár?

Figyelt kérdés
A kis 5 kilós kutyámat szeretném ivartalanítani, de nem akarok sok pénzt rászánni ,mielőtt felhívom az orvost úgy gondoltam utána járok . Azt hallottam ,hogy mielőtt időpontot adnának számos kivizsgálást végeznek a kutyán , megnézik ,hogy egészséges-e , vitaminokat iratnak fel neki a műtét előtt meg hasonlóak , ezek úgy tudom mind pénzbe kerülnek. Nem úgy van ,hogy elmegyek , kérek időpontot és arra az időpontra beviszem a kutyát ? Illetve hány ezer forint lehet egy 5 kilós kan kutya herélése ?
2011. nov. 4. 15:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Azért ajánlják 6-8 hónapos kora között, hogy ne vegye fel az ivarosodással járó rossz szokásokat. Szóval nem fog változni negatív irányba :)

Arra nagyon figyeljetek, hogy a lábadozásnál ne ajnározzátok agyon, olvastam már itt ilyet, hogy emiatt változott a kutyus viselkedése rossz irányba...

2011. nov. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
2011. nov. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
sajnos itt se találtam Miskolcon résztvevő állatorvost :S
2011. nov. 12. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!