Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az állatkezelések miért olyan...

Az állatkezelések miért olyan drágák?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy az embereknek is ilyen drága, de egy oltásért több ezret elkérnek, meg ha valami baja van az állatnak, röntgen ennyi, ilyen-olyan vizsgálat annyi, gyöszer megint van több ezer forint.


Miért ilyen drágák a gyógyszerek, kezelések?

Ebből szedik meg magukat az állatorvosok?


Ismerősöm szerint az ember gyógyszerek is ennyire drágák, csak van rá TB.


2011. nov. 5. 09:59
 1/6 Akiteki ***** válasza:

Már meg is válaszoltad a saját kérdésedet.

Próbálj meg elmenni egy maszek fogorvoshoz, vagy más orvoshoz. Sokkal többe kerül, mint a kutya kezelése.

2011. nov. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az ember kezelések is drágák! Csak az emberek megszokták,hogy ingyenes,mert a tb állja. Én pl kifizettem egy pajzsmirigy ultrahangért 6 ezret,mert nem volt idegrendszerem 2,5 hónapot várni az ingyenes sztk-ra egy tojás nagyságú dudorral a nyakamon.

Szóval nem az állatorvos aki kitalálja ezeket az árakat,hanem úgy általában az egészségügyi ellátás ilyen drága.

2011. nov. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Akiteki ***** válasza:
Barátnőm 40 ezret hagyott ott néhány hete egy magzati ultrahangra. Ehhez képest a kutyám ultrahangja 2000 volt.
2011. nov. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mert megkell fizetni az 5 évi tanulását és tovább képzését.
2011. nov. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mostanság korházakban ki van írva a kezelés ára (legalábbis ahova én járok), nekem multkor volt egy 10 perces kezelésem, az 150 ezer lett volna. Szóval igen, csak nem tudod, hogy az embereknek is ennyire drága!
2011. nov. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert a kutyára nem fizetsz tb-t. Ha Te mész el egy magánrendelőbe, ugyanígy vagyonokat hagysz ott.
2011. nov. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!