Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan, melyik kennelből...

Honnan, melyik kennelből vennétek leonbergit? Az ár nem számít.

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem ismerem a Leonbergi kenneleket.

De általánosságban elmondhatom, hogy keress ki a neten egy pár szimpatikus honlapú kennelt, járd végig őket, nézd meg a szülőket, a tartási körülményeket, a tulajdonosokat, a kutyák szűrési papírjait és utána válassz.

2009. máj. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
ezt az ár nem számitot ismerem
2009. máj. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

leonbergi egyébként se egy olcsó fajta ...


van zamárdiban egy tenyésztő: [link]

szerintem szépek a kutyái, de nem értek a leonbergikhez

2009. máj. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A számított költségeim tenyésztőtől függően 150-250 ezer forint. Minőségi kölyköt szeretnék. Nem a rosszindulatú kommentekre vagyok kiváncsi, hanem arra, hogy hátha van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata. Nem ma kezdtem kutyázni voltak óriástestű kutyáim tudom milyen költségekkel jár a nevelése.
2009. máj. 7. 13:53
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Matthiasberg kennel, de honlapcímet sajnos nem tudok.
2009. máj. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátnőm anyukája tenyészt Leonbergit, itt a honlap:

[link]

Nagyon ajánlom őket, csupa szeretetben és hozzáértésben van részük a kutyusoknak.:D

2009. máj. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt a kennel ajánlom. [link]
2009. máj. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
ez nem rosszindulatú komment akart lenni csak kutyatenyésztőként volt már pár kellemetlen tapasztalatom felhívtak hogy szeretnének egy kiskutyát az ár nem számít el is jöttek megnézni aztán azt mondta hogy messziről jött ezért engedjem le a kutya árából a benzint aztán végig kérdezgette hogy melyik mennyi ő persze törzskönyv nélkül akarta valszeg szaporítani amikor alkudozni kezdett akkor elküldtem a francba.
2009. máj. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ok értem, de ez így akkor sem állja meg a helyét. Én kérdeztem valamit, és a válasznak ehhez nem volt semmi köze. Az elző kutyáim is mind jó kennelből, és nem a szomszédbol volak:-) De a leonbergi tenyésztőken nem ismerem, mondjuk már gyűlytöm az infokat róluk:-))
2009. máj. 9. 14:05
 10/10 anonim ***** válasza:

én a Sissy house(nem biztos hogy jól írtam) kennelt tudom ajánlani, ott elég drágák a kutyák, de a szüleik, nagyszüleik is díjnyertesek, gyönyörűek :)

bár nincs olyan leo ami nem az :)

2010. szept. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!