Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen samponnal tudom kiírtan...

Milyen samponnal tudom kiírtani a bolhát a kutyámból?

Figyelt kérdés
Csak a samponokra vagyok kiváncsi viszont ha tudtok olyat ami nem sampon,de tényleg használ arra is kiváncsi lennék.Közepes testű kutyáról van szó.
2011. nov. 6. 14:47
 1/10 Akiteki ***** válasza:
Advantix spot-on. 1 nap alatt végez velük. Sampon semmit nem ér.
2011. nov. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A sampon tisztításhoz van. Hogyan gondolod hogy a felázott bőrnek jót tesz a rovarírtó?
2011. nov. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A sampon ér valamit, sőt! elég sokat. Igaz, macskáim vannak, a picikben meg nagyon sok bolha volt és kimentek a bolhák. hát, én tesco gazdaságos aloe verás sampont használtam. célnak megfelel.
2011. nov. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát lehet hogy a sampon segít lehet hogy nem , nálunk az egyik kutyánál hatásos megfürdetjük vele és kimennek a bolhák , a másik kutyánknál nem használ a sampon belőle nem tudtuk vele kiírtani..a spot az tényleg jó amit az első írt..
2011. nov. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Neostomosan. Ez egy kis ampulla, állatgyógyszertárban lehet venni. A legolcsóbb (kb. 300 ft.) bolhaírtó szer. Az arányokat pontosan nem tudom már, azt az eladótól meg tudod kérdezni, de vízzel kellett összekeverni, és azzal az eleggyel megfürdetni a kutyát. Vigyázni kell, hogy szemébe, szájába ne kerüljön. A bolhák (szegények) rekordgyorsasággal meghalnak.
2011. nov. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Neostomosan jó
2011. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálam az vált be (pl. árokpartról összeszedett kiskutyák bolhátlanításánál), hogy fürdetés után lefújtuk Frontline-spray-vel. Ez alkoholbázisú, ha jól tudom, és sokkal hamarabb felszívódik, mint a hagyományos csepp, és kisebb testűeknek is jó. Aki bolha túlélte a fürdetést, azt ez kinyírja.

A Neostomosan tényleg jó egyébként.

2011. nov. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat =)
2011. nov. 6. 17:53
 9/10 Akiteki ***** válasza:

Fürdettem már nagyon elbolhásodott kutyát neostomosannal. jó sokáig áztattuk csórikámat, még jó hogy nyár volt. De még másnap is találtam benne élő bolhákat. Akkor tettünk rá spot-ont és mind kihullott.

Meg a spot-ont egyébként is könnyebb rátenni. Főleg ilyen hidegben.

2011. nov. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Neostomosant viszont sok macska nem bírja. Nekem mindig mondják is az állatgyógyszertárban, de tapasztaltam is. De kutyáknál eddig nálam mindig bevált.
2011. nov. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!