Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért akart morogva és ugatva...

Miért akart morogva és ugatva üldözőbe venni a kutya?

Figyelt kérdés

Ma elindultam kifelé a társasházunk udvarából.Ott áll egy nő párózon egy kis fehér kutyával.El akarok menni mellettük,erre a kutya morogva és ugatva elkezdett rohanni utánam,pedig rá sem néztem!

Pedig azt hittem először nincs is rajta póráz! Akkor mi lett volna? Megharap? Mert nagyon úgy nézett ki.

Szerintetek miért volt ez?

Soha nem láttam se a nőt,se a kutyáját.

Mert arra nagyon ráfaraghat,ha a kutyája megharap valakit.


2011. nov. 6. 20:17
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
És csodálkozom,hogy ilyen szép megjegyzésekkel meg pofával el tudtad végezni,mert én is ismerek egypár jogászt,de azoknak még agyuk is volt érdekes módon.
2011. nov. 8. 21:45
 22/30 A kérdező kommentje:
Te meg mellesleg egy állatmániás paraszt vagy,remélem ettől most boldog lettél.Ez is csak téged minősít,de a kutya akkor sem egyenlő az emberrel.És ha rajta múlik nem is lesz SOHA!
2011. nov. 8. 21:48
 23/30 A kérdező kommentje:
19:09-es válaszolótól pedig elnézést,mert nem neki szólt a kommentem!
2011. nov. 8. 21:50
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

"Egy nemzet nagysága és erkölcsi fejlettsége híven tükröződik abban, ahogyan az állatokkal bánik."


Valamint...

"Humánetológiai szempontból nagyon érdekes, hogy éppen a kutyák és csak a kutyák képesek emberekből éppen akkora gyűlöletet kiváltani, mint egy másik ember. Akik utálják a kutyákat, azok éppen az "akit" látják bennük, és ezért képesek velük kapcsolatban mindazon aljasságra, amit egyébként csak magunk között szoktunk alkalmazni. Ezért ölik, kínozzák, verik a kutyákat. Egy papagáj vagy kecske nem vált ki gyűlöletet, mint ahogy egy cseresznyefa sem. A szeretet vagy gyűlölet élőlények általi kiváltásának mértéke pontosan aránylik az illető lény emberhez való hasonlóságához. Azok, akik a médiában, az önkormányzatoknál a kutyák ellen ágálnak, emberekkel szembeni utálatukat vezetik le ekképpen, és inkább szakértő pszichológus segítségére volna szükségük, mint hatósági támogatásra. "

(forrás: Csányi Vilmos - Hétköznapi fasizmus)

2011. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
71%

Vedd már észre magad, hogy te milyen kifejezésekkel illeted azokat, kik nem veled vannak egy véleményen. És azt se mondta senki, hogy az állat egyenértékű az emberrel úgy általában. Ez nem igaz, de attól még más, érző embereknek igenis fontos, családtag. Persze, ha választanom kéne, hogy téged, vagy a kutyámat menteném az égő házból, hát ropogósra sülnél!


Amúgy, nem is olyan rég kezdték szigorúan büntetni az állatkínzókat. Biztos a társadalom hibája, hogy fellép a hozzád hasonlók ellen. Hova is fog jutni így a világ! Esetleg ezt kitárgyalhatod a jogász ismerőseiddel, már ha tényleg vannak. Nem hiszem, hogy ha valaki olyan okos és értelmes, mint ahogy a jogászokról hiszed, hogy pont a hozzád hasonló végtelenül ostoba és korlátolt emberekkel kezdenének barátkozni.

2011. nov. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Mondtam már,hogy így anonim módon könnyű osztani az észt,hogy ki milyen okos.

Egyébként utolsó én meg helyetted kimenteném a kedvenc kaszáspókomat az égő házból...

2011. nov. 10. 15:39
 27/30 anonim ***** válasza:
Itt nem "okosságról" van szó, hanem érzelmi intelligenciáról...
2011. nov. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Mondtam már,hogy így anonim módon könnyű osztani az észt,hogy ki milyen okos.

Egyébként utolsó én meg helyetted kimenteném a kedvenc kaszáspókomat az égő házból...


Persze, hogy mondtad, élőben nem lenne ekkora a szád. Ahhoz meg csak gratulálni tudok, hogy milyen frappánsan tudtál visszavágni. Sorold fel az összes csótányodat és egeredet, meg minden apró lakót nálatok, majd jó el is szégyellem magam, hogy hagysz megsülni.:D Tisztára, mint az oviban! Hát jó, a te lapátod a nagyobb!

2011. nov. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Akiteki ***** válasza:
Kezd nagyon elfajulni. Nem kéne az egész kérdést töröltetni, mielőtt vér folyik?
2011. nov. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Én már jelentettem azt hiszem...
2011. nov. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!