Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért akart morogva és ugatva...

Miért akart morogva és ugatva üldözőbe venni a kutya?

Figyelt kérdés

Ma elindultam kifelé a társasházunk udvarából.Ott áll egy nő párózon egy kis fehér kutyával.El akarok menni mellettük,erre a kutya morogva és ugatva elkezdett rohanni utánam,pedig rá sem néztem!

Pedig azt hittem először nincs is rajta póráz! Akkor mi lett volna? Megharap? Mert nagyon úgy nézett ki.

Szerintetek miért volt ez?

Soha nem láttam se a nőt,se a kutyáját.

Mert arra nagyon ráfaraghat,ha a kutyája megharap valakit.


2011. nov. 6. 20:17
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

És ajánlok figyelmbedbe egy kérdést,de főleg a választ rá:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

2011. nov. 8. 10:47
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

A 10.34-es kommentedből tökéletesen leszűrhető, hogy milyen ember vagy. Aki nem az elvárásaidnak megfelelően viselkedik az nem fér bele a te társadalomképedbe, pusztuljon. Úgy tűnik, hogy nem csak az állatokkal van bajod, hanem az emberekkel is.

Az én párom is rendőr, nem úgy van az kedves (szerencsére), hogy kényük, kedvük szerint lövöldözhetnek a rendőrök, mozgó falevélre, nekik nem tetsző kutyára, vagy az asszonyuk utasítására. Komoly fegyelmi eljárás indulhat ellenük, ha csak egy ici-pici pont is indokolatlanná teszi a fegyverhasználatot. Minden darab lőszerrel szigorúan elszámoltatják őket és ami a legfontosabb, komoly pszichológiai teszteken esnek át minden évben, kiszűrik az idegbeteg egyéneket akik hirtelen felindulásból képesek fegyvert ragadni.

2011. nov. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Mármint nem úgy értettem,hogy emberre kell lőnie!

Támadó kutyát bármikor kilőheti,ha emberre veszélyes,magyarul megtámadja.Nem véletlenül írtam,a férjem mesélt már egy ilyen esetről.

2011. nov. 8. 16:11
 14/30 A kérdező kommentje:
És szerintem félreértetted utolsó,mert én nem azt írtam,hogy kénye-kedve szerint lelövi az xy kutyáját,mert neki az úgy tetszik,hanem a helyzet INDOKOLJA!
2011. nov. 8. 16:12
 15/30 anonim ***** válasza:
De a morogva pórázon utánad kaffogó kutya nem az a szitu....
2011. nov. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Azért egy morgó és egy támadó kutya között különbség van. Nem azt ítéljük el, aki önvédelemből tesz valakit, hanem azt, aki hozzád hasonlóan neki akar menni egy kutyának, csak azért, mert a mérete, fajtája, hangja alapján nem szimpatikus neki. Esetleg megpróbálnád felfogni? De persze akinek olyan kutyája van, ami neked nem tetszik, az biztos bunkó, gonosz, felelőtlen gazda. "Harci" kutyája meg úgyis csak a kisebbségi "vállalkozóknak" van. Te egy külön világban élsz. DE persze, perelgess tovább nyugodtan, altattasd el a többi kutyát is, hogy csak térd alattiak maradjanak, vagy csórd el a férjed fegyverét, hogy kedvedre sportlövészkedj. Persze, tudom, csak akkor tennéd, ha a helyzet indokolja, de az a helyzet, hogy az itt leírtak alapján már az is indok ha ferde szemmel néz rád egy eb.
2011. nov. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
55%

A kérdező kommentje:


Én itt és most lezártam a témát.

Így anonim módon,a képernyőn keresztül nekem is lehetne nagy pofám.Most már elfogadhatnák egyesek,hogy (legalábbis) Magyarországon élnek,se nekik se a dögjüknek nem lesz több joguk.Arra azért kíváncsi lenne a kedves gusztustalanozó,engem felrobbantó válaszoló reakciójára,ha egy kigyúrt roma és népes családja lenne az ellenfele.És itt most nem az lényeg,hogy roma.

Meg különben is jöhetnek a rendőr és jogász ismerősök,a férjem rendőr használhatja a fegyverét,a morogó és vicsorgó dögödet gondolkodás nélkül kilőhetné,ha emberre támad.

Az meg egyéni szoc. probléma,ha te atka vagy éppen kutyaközpontú társadalomban óhajtasz élni.


Neked nem lehetne a neten nagy pofád, már AZ VAN.

Amúgy a dögözésből is látszik, milyen gyűlölködő ember vagy, ha valami nem tetszik, máris veszed elő a trágárkodó szókincsedet. Te vagy a dög, nem a kutyám. És biztos régen volt az első osztály, amikor elvileg megtanultál olvasni, meg a negyedik, amikor szöveget értelmezni, de mintha azt írtam volna, nem harap, nem támad meg senkit, a morgás nem jelent feltétlen agresszív viselkedést. Szájkosárban harapni nem tud, aki meg olyan marha, hogy benyúlkál, ingerli, vagy be akar törni az 1,90-es kerítésen, annak úgy is kell.

2011. nov. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell itt a férjeddel, jogász ismerőssel stb. példálózni, takarózni, a gyenge, labilis ember cselekszik így. Gyűlölködő ember vagy, a kutyáktól való félelmed és irántuk való utálatod egyértelmű. Szerintem a játszótéren történt eset is jócskán el lett túlozva így jobban megismerve téged. Sajnos a kutya nem tudott beszélni és tanúskodni! Ajánlom, hogy ismerd meg a kutyák viselkedését, nézz több videót a youtube-n, olvass könyveket, írásokat ezzel kapcsolatban, hogy a legközelebbi hasonló esetnél egyértelműen felismerd egy kutya küldte jeleket, tanuld meg a helyes viselkedést, mikor mit kell tenned, hogy a bajt elkerüld. Mindezt csak azért, hogy egy leendő kutyás esetnél megfelelően tudd kezelni a helyzetet. A magad, a gyermeked és a kutya érdekében!
2011. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
60%
Én vagyok a gusztustalanozó. Ne hogy azt hidd hogy csak magyarországon van kutyás közösség sőt vannak külföldi országok ahol még étterembe is beengedik őket, na mindegy. Ha fegyverrel is elmehettek a francba mert egy kutya lelövése még nem olyan nagy bűn, de ha a közvetlen közelébe ember van és ugye egy állítólagos támadásnál értelem szerűen ott van akkor már szigorú büntetést szabhatna ki, mert tartózkodott ember is a közeleben és akár azt is eltalálhatta volna, na ez is mindegy. És sokan papolnak arrol hogy a kutya nem ember hanem csak egy állat. És minek lehet nevezni a rablókat, gyilkosokat, terroristákat? Ja mert ezek eltörpülnek egy agresszív kutya mellett? Te faj gyűlölő vagy, gyűlölöd a kutyákat és valószínüleg ők is téged meg az egész családodat. Te igencsak érdekes világban élsz igenis el kell fogadnod hogy olyan világba élsz ahol az állatok is jelen vannak a társadalomban, amúgy a kutya kialakulása is csak az embernek köszönhtő. És rendkívül gyáva lehetsz ha fegyverrel meg joggal fenyegetőzöl mert én is hangoztathatnám hogy van jogi diplomám és hobby vadász vagyok és mégse mondom azt hogy lelőlek mert nem tetszel. Én többet nem pazarolom rád időmet meg az idióta férjedre egymásnak való állat gyűlölő parasztok vagytok.
2011. nov. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

69%-os válaszolónak szólt egyébként a kommentem:

Én sem pazarlom rád többet az időmet,te se vagy sokkal jobb,parasztozol agyba főbe hát te is az vagy!

És ezek után csak gratulálni tudok a jogi diplomádhoz,de tényleg...egyébként jogászokért nem kell messzire menni,már bocs.Nem éppen hiányszakma...

2011. nov. 8. 21:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!