Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi ido utan jott helyre...

Mennyi ido utan jott helyre es lett jatekos ivartalanitas utan a kutyusotok?

Figyelt kérdés
Van 2 szuka kutyusom es egy kan.A kisebbik mar ivartalanitva van,ugyhogy van benne tapasztalatom,o mar jatszott es vihancolt a varratkiszedes utan,addig huzodott neki.Most keszulok a nagyobbikat vinni ivartalanittatni,es a tapasztalataitokra vagyok kivancsi,kinek mennyi ido utan lett ujra a regi a kutyusa??Mert a ket szuka kutyusom imadja egymast,rengeteget jatszanak egyutt,es felek hogy a mutet miatt eltavolodnak egymastol,ha mutet utan sokaig nem lesz ugy kedve,mert faj neki.Mert ez kutyatol fugg,melyik hogy epul fel es hogy viseli.Legyszi osszatok meg tapasztalataitokat!Elore is koszi!
2011. nov. 10. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem már két nap után le sem lehetett lőni őket. De ez tényleg kutya függő. Ez miatt nem fognak eltávolodni egymástól. Sőt, van két szukám, az egyik idősebb, ő lett előbb ivartalanítva. A kicsivel nagy haverok voltak, de ahogy ő is kezdett lassan ivarérett korba lépni, kezdtek marakodni, durvulni. Ahogy a kicsi is ivartalanítva lett újra helyre állt a béka, és a mai napig a legnagyobb játszógépek.
2011. nov. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az enyém 2 órával a műtét után már hozta a kis plüssét, hogy játszunk. Szegényem még teljesen kómás volt, de alig akart megmaradni a fenekén:)

Bár nála nem ment minden simán, napokig kanül volt a lábában, 3 nap múlva már nagyot sétáltam vele. Arra figyeltem, hogy ne ugráljon, nehogy felszakadjon a seb, de gallér mondjuk nem kellett rá, mert nem bántotta a sebet.


Szerintem a varratszedésig kíméljétek, ne engedd túl aktívan játszani. De hidd el, ez nem fog nyomot hagyni a 2 kutya kapcsolatán:)

2011. nov. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Akiteki ***** válasza:
A szukák 2-3 nap után már játszottak. Kanom volt olyan, aki ahogy hazaértünk, ugrott ki a kocsiból és ment játszani. Nem csak a műtéttől, de az altatástól is függ.
2011. nov. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Catz ***** válasza:

Csütörtök este 18h-kor mütöttek a szukamat. 19:30-ra otthon voltunk, tiszta kotyagos volt. 22h-kor hanyt, kapott egy kis vizet, mert kovalygott ki vizert. Ejfelkor ujra hanyt.

Hajnal 3kor kiment pisilni. A penteket ataludta, a kanom bekenhagyta addig.

Szombaton mar rendesen evett-ivott, de latszott, hogy faj neki. Lassu setak, rövid jatekok. Hetfön mar megint ugralt (helyböl 1,60 m), fel is szakadt 2 varrat.

A kutyak kapcsolatan semmi nem valtozott, a kan teljesen tiszteletben tartotta a szukat.

Lenyeg, hogy ne tutujgasd es sajnald a kutyad, mert akkor fog negativ iranyba eltolodni a viselkedese.

2011. nov. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!