Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Happy Dog vagy Dog Chow?

Happy Dog vagy Dog Chow?

Figyelt kérdés
3hónapos labradornak kéne! Eddig Happy Dog Maxi Baby-vel etetem csak sokan dicsérik a Dog Chow-t. Át akarok rá térni mert jóval olcsóbb. Mit ajánlotok?
2011. nov. 10. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A happy dog jobb minőségű, de a dog chow se egy rossz táp. Ha néha főzöl is mellé, akkor szerintem az is teljesen jó lesz.
2011. nov. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg tudnám még ajánlani a Josera tápokat. Abból a gyengébb minőségű kölyöktápjuk is jobb, mint a dc, és kb. ugyanabban az árban is van. Vagy még a Brit is jó, és az is jó árban van.
2011. nov. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Happy Dog. Fressnapfban minőség alapján követik egymàst a tápok elrendezése, Dog Chow igen messze van a Happy Dogtòl, ez làtszik az àràban is, ezért olcsòbb. Emellett vitaminokat is szoktak venni a Dog Chow mellé, mert azt sem tartalmaz eleget. Mindezt a Fressnapf àruhàzvezetője mondta.
2011. nov. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Happy Dog jobb táp, de én annyira olcsón veszem a Dog Chow-t hogy azzal etetek, és főzök mellé. Kúraszerűen nem árt vitamin vagy porcvédő sem. A kutyáim szépek, egészségesek.
2011. nov. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!