Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol éri meg kutya ruhát rendelni?

Ikszdéé31 kérdése:

Hol éri meg kutya ruhát rendelni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 21:43
1 2
 11/12 anonim válasza:
Állat az én törpetacskóm is, aki lakásban lakik. Sűrűn megyünk sétálni, ha esik, ha fúj. Na most, kedves előttem szóló (negatív nélkül természetesen), Te mit szólnál, ha egy szál kiskabátban kellene tíz centire a földtől egy-két órát sétálnod úgy, hogy huszonöt fokból kimész a mínusz ötbe? És azt tudtad egyébként, hogy a kutyáknak sebesre marja a mancsát az útsó havazás esetén? Én lehet, hogy adok rá valami zoknit, ha itt még mindig sóval jégtelenítenek. Meg lehet vetni, ki lehet röhögni.
2011. nov. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Az én kutyusomnak is sok ruhája van, és szereti a ruhákat...sokan mondták már nekem, h ne adjak rá ruhát, mert nem használ semmit...bla bla bla....és amúgy 1x azt csináltam, h ugyan az nap kivittem őt először ruha nélkül....reszketett, fázott, pdig havannai, nagy bundája van...aztán később kivittem ruhában, boldogan futkosott kint...végképp nem fázott...és amikor megyünk ki, kéri h adjam rá...szóval sok ruhája van, de téli kabátot még nem vettem neki, vagyis overált akarok, és azt akartam rendelni netről, mert üzletekben nem találtam olyat ami tetszene:) Amúgy egyik ismerősöm nagyon nem akarta a kutyáját (yorki) öltöztetni, egészen addig, amig télen kivitte a kutyát, és a hó belefagyott a kis mancsába, visitott orditott este a kutya...nem is akart többet kint sétálni...attól a perctől fogva ő is ruhát hord:)
2011. nov. 19. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!