Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaptam egy gyönyörű kiskutyát....

Kaptam egy gyönyörű kiskutyát.9 hetes. Elvittem állatorvoshoz, Ő azt mondta, h vagy yorkie- havanese keverék, vagy yorkie- uszkár. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2011. nov. 11. 18:25
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
:) egy tündér a kiskutyid! :) nagyon örülök,hogy írtál! az én kutyusom 11 hetes most és 1.2 kg. a tiéd mennyi volt?
2011. nov. 20. 22:10
 22/26 anonim ***** válasza:

Eddig életem során 3 pincsim volt. Ennek a kiskutyának szerintem köze sincs a pincsikhez. Yorki van benne szerintem is, meg talán törpe uszkár vagy bolognese a göndör szőre miatt.

És igazad van, nem volt a kérdésben írva hogy "pedig te fajta tisztának vetted drágán..." :)

Nagyon édes, szeretgesd sokat, de neveld is nehogy egy hisztis kutya legyen, vigyed sokat nyugodt, barátságos kutyák közé hadd szocializálódjon, hadd játsszon, ismerkedjen. :)

Jó egészséget és hosszú életet neki! :D

2011. nov. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Csiigusz válasza:
hát 11hetesen az enyém is olyan 1.5kg körül volt.. :D de már ha jól számolom akkor 21 vagy 22hetes és már 3.2kg mert, hogy nem fajtiszta de mondjuk az apja aki fajtiszta normál méretű yorki az is aszt hiszem 4.5 vagy 5gg ha jól tudom.. :D
2011. nov. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Csiigusz válasza:
4.5 vagy 5kg*
2011. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
[link] Nézd csak meg a képeket létezik ilyen színű uszkár csak nálunk még nagyon ritka.lehet hogy a képen szereplő kutyussal meg a tiéddel együtt csak ketten vannak.
2011. nov. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos! :)

Nem hiszem amúgy, hogy uszkár lesz, mert csak egy picit hulláros a szőre, nem olyan uszkárosan :)

2011. dec. 1. 20:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!