Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi ez a szag? Beteg vagy...

Mi ez a szag? Beteg vagy miért? FONTOS!

Figyelt kérdés

Van per pillanat 2 kutyánk csüt.- óta van meg a 2 egy kb 6 hónapos beagle kan a másik pedig egy 3 éves keverék, nos tegnap du. elszökött a beagle, de reggelre visszajött és mikor kimentem az utcára beengedni a másik rám ugrott és akkor éreztem meg a rettenetes szagot, mindenem bűzlött tőle, a ruhám, a bőröm, megfürödtem, majd őt is megfürdettem, de még mindig szagos nagyon.

Milyen szag ez?Miért van?Beteg?1 éjszaka alatt kialakult?


2011. júl. 4. 13:29
 1/7 A kérdező kommentje:
az imént voltam kint nála, tartottuk az 1 méter távolságot, de igy is átvettem a szagot :S
2011. júl. 4. 13:32
 2/7 anonim ***** válasza:
koszos volt?? lehet, hogy valami büdös dolgot evett(elhullott állat), esetleg, büdös vizbe belement.
2011. júl. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tetemet nem találtam, bár nem hiszem h az mert nem olyan a szaga az udvarunkon pedig nem nagyon van pocsolya, különben meg fél a víztől...
2011. júl. 4. 13:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Khm...bűzmirigy?
2011. júl. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én ehhez nem egyáltalán értek :( kérlek írd le pontosabban
2011. júl. 4. 14:17
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Olvasd el a leírtakat. Nem kell megijedni, a kutyád nem beteg:)

Biztos vagyok benne, hogy ez lehet a problémája, ennek van nagyon jellegzetes, és rohadt büdös szaga. :S

Állatorvos nézze meg, ha a bűzmirigy nem ürül magától (nagyon sok kutyánál előfordul, az enyémnél is) akkor ki kell nyomni bizonyos időközönként.

2011. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

jaja bűzmirigy az lehet. brutál szaga van...az én kopóm 2szer eresztette már az ölembe, egy szer meg egy béna doki ugy nyomta ki a tacskóét h a gatyámra spiccelt, te az vmi iszonyat!!

sztem néha dokival ellenőriztessétek, mert ha nem tisztul rendesen akkor eltályogosodhat (abba halt bele az egyik kutyánk) 2-3 havonta doki kinyomja!

2011. júl. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!