Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért simogatják meg kérdés...

Mért simogatják meg kérdés nélkül az emberek a kutyámat? Nem illene megkérdezni? Mit csináljak h ne ez legyen?

Figyelt kérdés
Nem akkora gond csak mivel örül mindenkinek folyton ugrál, és hajlamos kifejezni a nem tetszését oda is kap kicsi megtépi a ruhájukat rászólok akkor befejezi, de nem hiszem hogy az embereknek oda kéne kérdés nélkül jönni, főleg a gyerekeknek nem mert ha ráugrik a gyerekre és mondjuk feldönti akkor én leszek a szemét és nem ő mert ideengedte a gyerekét. Amúgy 4 hónapos kölyök kutya. Írjam ki a fejemre vagy a kutyára h ne simogass?? :D vagy mit csináljak?
2011. nov. 14. 16:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%
ha már harapós a kutyád sétáltasd szájkosárban-a szájkosárban sétáltatott kutyákhoz nem megy oda senki, neked meg kötelességed megelőzni a baleseteket egyébként is, + ha megkap valakit, lesz külsérelmi nyoma, és az feljelent akkor csak te fogsz fizetni, vagy a te kutyádat altatják le mindegy, hogy ki volt a hibás...!
2011. nov. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálom, mikor ráuszítják a kutyámra a gyerekeket. Ráadásul ki nem állhatja őket, főleg azt a kisebbfajta ovis korosztályt. Nem is hagyja magát megsimogatni, olyan ügyesen tér ki, hogy a kölköknek esélyük sincs utolérni. :)

Én a szülőkre szoktam rászólni, hogy vegyék észre magukat, elvégre ők felelnek a gyerek biztonságáért. Egyébként némelyik gyereknek jó az ösztöne, mert elég egy szigorú pillantás és már vissza is vesz egy kicsit.

Nem csak hogy illene megkérdezni, de alapvető dolog.


Tehetsz rá szájkosarat, főleg ha hajlamos odakapni.

De ettől még le kéne nevelni róla, mert ha egyszer megharap valakit, akkor nem az lesz a hibás, aki nem kérdezte meg, meg szabad-e simogatni, hanem te, a tulajdonos.

Sajnos félek, hülye emberek mindig lesznek.

2011. nov. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Tehetek rá szájkosarat de ha nem harap akkor ha valaki nem tetszik neki lefejeli.. most lehet a neveletlenségről beszélni, de akkor sem kell az embereknek kérdés nélkül odajönni.. akkor szólni fogok köszönöm..
2011. nov. 16. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!